Palimpsest

2006 1 godz. 27 min.
6,2 10 445
ocen
6,2 10 10445
5 320
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":3}
powrót do forum filmu Palimpsest
 • Marro ocenił(a) ten film na: 7

  tendencyjna z pozoru kryminalna historia rozwija się w psychodeliczny, zakręcony film. Nie widziałem wcześniej podobnej polskiej produkcji. Polecam.

 • martitta371121 ocenił(a) ten film na: 9

  Marro Świetny film. Pierwszy raz widziałam taki zielony film :). Bardzo buduje napięcie.

 • Marro W pełni się zgadzam. Niesztampowy, oryginalny, dobrze zrobiony, niebanalnie skadrowany i cudnie zagrany. To taki film, który wymaga świetnych ujęć, perfekcyjnie zagranych postaci (nawet tych epizodycznych). Uwielbiam filmy w których gra wszystko- przedmioty, światło, ruch kamery lub brak tego ruchu, a nade wszystko cisza. Tylko świetny aktor potrafi obronić się w takim filmie. Tutaj rewelacyjnie "znaleźli" się wszyscy. Film"nie hałasuje" zbędnymi dialogami. Jak pięknie można grać ciszą. Jak miło zobaczyć taki film. Polecam. Samą historię docenią Ci, którzy lubią takie "dziwadła". Dobry film musi uwodzić, ciągnąć za rękę i trzymać. Naprawdę polecam.

 • Ciepiel ocenił(a) ten film na: 7

  Marro Zgadzam się - nietuzinkowy przede wszystkim. Naprawdę niezły i godny polecenia dla lubiących "coś nowego".
  Dziwi mnie jedno - czemu o nim nigdy nie słyszałem, aż do wczoraj...? No wiem, że zaangażowani kinomaniacy wiedzieli, że taki film powstał, ale z punktu widzenia "normalnego" oglądacza, żałuję, że wiem z mediów o powstawaniu filmów typu kacwawa, a o palimpsescie dowiaduje sie przypadkiem. Smutne.