PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38887}

Pamiętnik

The Notebook
8,0 377 587
ocen
8,0 10 1 377587
6,2 26
ocen krytyków
Pamiętnik
powrót do forum filmu Pamiętnik

Czy ktoś mógłby mi napisać jak kończy się ten film ? Czytałam już książkę, i chciałabym zobaczyć ekranizację, ale boję się że zmienili końcówkę, i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie ;/

deoming555

zakończenie, dla mnie nie do końca jasne, bo okazuje się że koleś który jej czyta Pamiętnik to nie Noah patrząc na zdjęcia które ogląda w ostatnich scenach, jest to całkiem inna osoba i chyba też nie Lon z którym miała się pobrać. Możesz przybliżyć zakończenie bo ja chyba nie ogarnąłem...

lipaz

W książce po tym jak rzuciła Lona, on się już więcej w książce nie pokazał. Natomiast było jasno napisane, że to Noah się nią cały czas w domu starców opiekował, i że to właśnie on jej czytał ten pamiętnik.

ocenił(a) film na 7
lipaz

też zwróciłam uwagę na te zdjęcia ale chyba po prostu nie mogli znaleźć lepszego sobowtóra.. (?)
Końcówka strasznie smutna, Noah tracił Alli przez całe swoje życie, nawet w latach starości czytając jej pamiętnik walczył o jej miłość. Ja to tak zrozumiałam.

xoyz

spojrzałem w opis filmu i aktor który gra dziadka jest opisany jako Duke a nie np. old Noah i to mnie też zadziwiło, poza tym na zdjęciach ma czarne włosy nawet jako młodszy facet, ale skoro w książce tak napisali...

ocenił(a) film na 9
lipaz

Ja już nie rozumiem. Czemu Duke i Lon?

Ophra122

Natomiast Lon to narzeczony Allie, którego zdradziła z Noahem ,a później z nim się rozstałą.

lipaz

To jest tak że on jako starszy mężczyzna przedstawił się chorej na Alzheimera Allie jako Duke, ponieważ ona go nie pamiętała. Tak jakby nigdy go nie znała. Czytał jej dzień w dzień ich historie w nadziei że ona sobie przypomni. I czasami tak było. Ale większość czasu spędzał z nią właśnie jako Duke. To jest w książce.

ocenił(a) film na 9
naatalaa

Moment, a w książce nie jest czasami napisane, że to właśnie Stary Noah jej czytał?

użytkownik usunięty
Ophra122

Przecież to właśnie naatalaa napisała -.-

ocenił(a) film na 9

Pytałam naatalaa nie Ciebie. Teraz już rozumiem dzięki

Ophra122

To cieszę się że mogłam pomóc ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones