PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685373}

Pan Turner

Mr. Turner
6,4 8 607
ocen
6,4 10 1 8607
7,6 22
oceny krytyków
Pan Turner
powrót do forum filmu Pan Turner
ocenił(a) film na 7
Oloka96

a gdzie ci się pali . Wy;uzuj . na wszystko przyjdzie czas .

ocenił(a) film na 8
maciekb80

dobre pytanie zadał/a, w końcu za 1,5 miesiąca rozdanie Oscarów, a film nie ma jeszcze premiery wyznaczonej w Polsce... a potem dystrybutorzy dziwią się, że piractwo się szerzy... jeśli premiera była w maju zeszłego roku, a o filmie jest głośno od czasu Cannes, to zrozumiałe, że w styczniu pojawia się pytanie - kiedy? Ktoś, coś wie?

Pan_Li

Jeśli nie zdobędzie Oskara, to obawiam się, że nigdy. Wyniki finansowe dość słabe, żaden polski dystrybutor nie zaryzykuje. Może Canal+ lub jakiś VOD? Ale Kino+? Na torrentach też słabo. Czekam na ten film, ale niewielu o nim wie.

Woooo

http://www.blu-ray.com/movies/Mr-Turner-Blu-ray/116679/
http://www.blu-ray.com/movies/Mr-Turner-Blu-ray/123860/

ocenił(a) film na 7
jacek2

wszystko fajnie tylko gdzie lektor IVO ?

maciekb80

Mamy 2015 rok. Po co ci lektor?

ocenił(a) film na 7
GRAnith

ech ... torchę wyczucia tonu w jakim to pisze .

GRAnith

Mój angielski nie jest lepszy niż w 2014 :)

Woooo

A umiesz czytac napisy lepiej niz w 2014 roku?

GRAnith

O fakt, napisy daję radę :) Nawet preferuję. Ale jaki związek ma to z rokiem?

Woooo

Żelazna kurtyna opadła i robi się duże i ostre telewizory.

GRAnith

Byle się nie pokaleczyć. Na szczęście mam projektor :)

Woooo

Chodzi o to ze ludzie juz umieja czytac napisy.

ocenił(a) film na 8
Woooo

E tam, na torrentach jest. Napisy też wczoraj dodałam.

ocenił(a) film na 7
titi

dlaczego kłamiesz ?

ocenił(a) film na 8
maciekb80

słucham proszę?

ocenił(a) film na 7
titi

"E tam, na torrentach jest. Napisy też wczoraj dodałam." na jakich torrentach chyba że sa jakies torrenty widmo . Sa a jakoby ich nie było

ocenił(a) film na 8
maciekb80

Czyli jeśli nie umiesz znaleźć, to oznacza, że kłamię. No, w sumie logiczne.
Nie podam Ci gotowego adresu, bo nie przejdzie, ale działa, gdy wpiszesz w wyszukiwarkę wyrażenie "Mr. Turner torrent", przyrzekam. Choć kłamliwa jestem, więc nie wiem, czy uwierzysz.

ocenił(a) film na 7
titi

znam t--o-r-r-e-n-t-y chyba że chodzi o jakąs nowsza odśłonę

maciekb80

Twoje poczucie humoru jest zbyt subtelne. Może powiedz po prostu o co Ci chodzi? Bo na razie wygląda to jak nieudana próba podrywu.

ocenił(a) film na 8
Woooo

no, ja również się poddaję w próbach pojęcia, o co chodzi mojemu koledze. Z początku myślałam, że o znalezienie filmu, ale chyba jednak nie.

titi

A są gdzieś lepszej jakości (hociaż 720p i z AC3 5.1)? Bo na razie znajduję same 480.

ocenił(a) film na 8
Woooo

przykro mi, to zbyt skomplikowane dla mnie pytanie. Znalazłam DVDSCR, jakieś 2 gb chyba, do którego robiłam napisy i nie widzę w nim większych wad. Żadnych nie widzę, a ekran mam raczej większy niż mniejszy.

titi

Rozumiem. Poczekam, aż pojawi się wersja HD (720p - ilość linii pionowych) i z DTS. Zwykłą rozdzielczość już mam (480 linii pionowych) ale Turner jest ważny dla mojej Córki, więc chcemy ten film obejrzeć w jak najlepszej jakości (mam kino domowe z projektorem).

ocenił(a) film na 7
Oloka96

no i nie mówiłem Kur.a jego mac że na wszystko przyjdzie czas . Juz wie chyba każdy gdzie można nabyc

ocenił(a) film na 8
maciekb80

Można gdzieś nabyć? Czy "pożyczyć" tam, gdzie można było już od wielu tygodni?

ocenił(a) film na 7
titi

http://upload.torrenty.org/torrent/1051332
prosze bardzo

ocenił(a) film na 8
maciekb80

Dziękuję, to bardzo miłe, wprawdzie film dostępny jest od paru miesięcy i kto chciał, dawno znalazł... Chyba, że faktycznie zna tylko tę jedyną stronę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones