Pan i władca: Na krańcu świata

Master and Commander: The Far Side of the World

2003 2 godz. 18 min.
7,2 44 540
ocen
7,2 10 44540
10 636
chce zobaczyć
{"rate":6.5,"count":4}
powrót do forum filmu Pan i władca: Na krańcu świata
  • Bardzo dobra produkcja. Ciekawa rzecz, otóż dlaczego uważam ten film za życiowy? M.in z tego powodu że pozwolono młodemu Blakeneyowi zabijać innych a przecież to jeszcze dziecko. Czyli młody Blakeney czynnie uczestniczył w walce na śmierć i życie to było fajne. Poza tym świetna gra aktorska, plejada aktorów, dodam że świetnych aktorów. Reżysersko ten film jest kapitalny i te świetne "gagi" bohaterów i odpowiedni nastrój, ahh po prostu jest to kompletne dzieło sztuki, naprawdę polecam.

• Witek_13 ocenił(a) ten film na: 8

nudecroft Zmartwię, Cię, ale to dlaczego uważasz film za życiowy nie jest ciekawą rzeczą.

• Witek_13 Co się komu tam podoba, mnie się podoba. Wolę taki realizm niż Piratów z Karaibów.

• Witek_13 ocenił(a) ten film na: 8

nudecroft Porównywanie realizmu w czymś co jest oparte na powieści historycznej pisanej przez byłego pracownika wywiadu, z typową bajką jest możliwe, ale pozbawione sensu. Równie dobrze można rozpisywać się jak z widelca jest słaba łyżką, bo ciężko zjeść nim zupę...

• Witek_13 Oj tam, czepiasz się, chodzi mi tylko o to że obie produkcje są w jakiś sposób podobne do siebie.

Porównywanie tych dwóch filmów ma sens jak najbardziej i sam napisałeś że można je porównywać ze sobą i o to mi chodzi a z twojej wypowiedzi wynika że te dwie produkcje jednak diametralnie się różnią co poniekąd jest prawdą. Prawda leży zawsze gdzieś po środku.