PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651436}

Pani Bovary

Madame Bovary
5,6 4 837
ocen
5,6 10 1 4837
6,3 3
oceny krytyków
Pani Bovary
powrót do forum filmu Pani Bovary
ocenił(a) film na 6
ana_lucia_cortez

Trzeba bylo mi wejść na profil Wasikowskiej, by w ogóle dowiedzieć się o istnieniu tego filmu. Wielkie nadzieje i oczekiwania. Zobaczymy, co wyjdzie, bo żadnej adaptacji nei widziałem

ana_lucia_cortez

Ja też, ale ze względu na obsadę.

nikike

o tak! niesamowicie podoba mi się taki dobór obsady i mam nadzieję, że się nie zawiodę

kiss_in_paris

Uwielbiam ekranizację z 2000 roku.

kiss_in_paris

Troche mi tu wadzi Wasikowska jako Emma, bo wizualnie srednio mi pasuje na piekna pania Bovary, ale jesli dobrze zagra, to nie bede miala, na co narzekac.

Metropholis

A ja uważam, że właśnie idealnie pasuje - Mia bez makijażu wygląda bardzo zwyczajnie i naturalnie, ale przy dobrej charakteryzacji, w makijażu wygląda ślicznie i sądzę, że charakteryzatorzy nie zawiodą :) nie mogę się doczekać filmu!

invasion

Ale jesli ja za bardzo wymaluja to bedzie to dosc dziwnie wygladac jak na postac z XIX-wiecznej Francji, co nie? Ale i tak czekam na film :-)

Metropholis

Na jej profilu są zdjęcia na Facebooku z planu, jest rewelacyjnie ucharakteryzowana wg mnie. U niej same brwi i śliczna cera robią efekt wow.

invasion

Wlasnie wyszperalam w necie kilka fotek i... jestem rozczarowana. Daleko jej do zapierajacej dech w piersiach pieknosci. W "Annie Kareninie" glowna bohaterka miala byc piekna i obsadzenie Keiry Knightley w tej roli dalo taki efekt, ale Mia jako Emma wyglada jak przecietna dziewczyna z minionej epoki. No ale to nic, w koncu najwazniejsze jest jak zagra :-) Tylko mam nadzieje, ze nie wyjdzie tak jak w Jane Eyre - baardzo slaba rola.

Metropholis

Różni ludzie, różne gusta - wg mnie wygląda przepięknie, bo nie jest sztampowa. No i jestem wielbicielką Jane Eyre. :)

invasion

W Jane Eyre zachwycily mnie zdjecia i klimat tamtej epoki - pod wzgledem wizualnym film wypadl wspaniale. Ale gdy patrze na duet Fassbendera z Mia to... zero chemii miedzy nimi, ta ich milosc nie wiem skad sie wziela, troche to wyszlo naciagane. W sumie slabo to wypadlo. Ale ksiazka swietna. Co do Madame Bovary to chce to obejrzec przede wszystkim dla Ezry Millera (gra Leona). To jeden z najlepiej zapowiadajacych sie obecnie mlodych aktorow i jestem ciekawa kazdej jego nowej roli ;-)

ana_lucia_cortez

Też bym to chciała zobaczyć, szkoda, że na filmwebie tak mało informacji można znaleźć. Ktoś się orientuje, kiedy jest premiera?

użytkownik usunięty
Georgiana_1

Szukałam, ale nie ma nigdzie wyznaczonej daty premiery nawet za granicą. Jedyne, co można znaleźć to obsadę. Wszystkie zwiastuny są robione przez fanów. :/
Ja czekam na film głównie ze względu na Ezrę Millera :)

A ja lubię Wasikowską. :-)

użytkownik usunięty
Georgiana_1

Widziałam tylko 3 filmy z jej udziałem, ale już teraz mogę powiedzieć, że także ją lubię, bardzo dobrze gra :)

Też widziałam trzy, mianowicie "Alicję w Krainie Czarów", "Jane Eyre" i "Stoker". Ciekawe - za każdym razem główna rola. I z panią Bovary będzie to samo.

film jeszcze się nie nakręcił, więc też nie ma żadnych konkretnych informacji :) na razie jest na etapie przedprodukcji, czyli pewnie obsadzają pomniejsze role i przygotowują kostiumy i scenografie. jestem pewna jednak, że zdjęcia ruszą jeszcze w tym roku :)

ocenił(a) film na 8
Karolina945

Oby : )

GreenButton

Wiecie może jaka jest dokładna data ekranizacji? :)

terrawitka

jeśli chodzi ci o to kiedy zaczynają kręcić to na początku października :)

ana_lucia_cortez

Ja jestem ogromnie ciekawa jak wypadną Mia i Ezra! Razem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones