PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=158879}

Pani Henderson

Mrs. Henderson Presents
6,9 3 780
ocen
6,9 10 1 3780
6,6 5
ocen krytyków
Pani Henderson
powrót do forum filmu Pani Henderson

Film bez błysku

ocenił(a) film na 4

"Pani Henderson" bardzo przeciętny film. Za Judi Dench nie przepadam, jej duet z Bobem Hoskinsem, w zamierzeniu mający nadać charakter temu filmowi dzięki błyskotliwym i ciętym dialogom i starciu silnych osobowości, wypadł dość sztampowo i letnio. Muzyczne wstawki - nijakie, a kluczowe przemówienie Mrs. Henderson, tłumaczące dlaczego teatr nie powinien zamykać swoich podwoi (bo chłopcy w mundurach przed ewentualną śmiercią w boju mają prawo zobaczyć nagą kobietę nie tylko na obrazku) jest nieco żenujące. :/ Do końca obejrzałam tylko ze względu na sam teatr jako centralny punkt fabuły, bo do tego przybytku kultury mam wielką słabość.

ocenił(a) film na 8
Diana

Do teatru masz wielką słabość... I tak trzymaj! Trzymaj sie teatru, to bardzo piękna sztuka... :-) Ale mimo to film jest dla mnie sztuką jeszcsze piękniejszą! Wg. mnie ten film nie jest przeciętny...on jest poprostu bardzo dobry! Judy Dench zagrała rewelacyjnie, nie dziwi mnie nominacja do Oscara dla niej za ten film, jako aktorka jest świetna, moim zdaniem jej najlepsza rola, to rola w filmie NOTATKI O SKANDALU. Również nominacja dla niej za tę rolę. Film naprawdę niezwykły, z takim że to tak nazwę, teatrowym klimatem:-) Całość ogląda sie świetnie, film nie nudził mnie ani chwili, a humor w nim zawarty, to humor z wysokiej półki. Całość opleciona jest dramatyczną otoczką, co sprawia, że film smakuje jeszcze bardziej....

Pozdrawiam i zapraszam do mnie na plebiscyt NAJLEPSZYCH Z NAJLEPSZYCH :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones