PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656831}
7,7 69 602
oceny
7,7 10 1 69602
7,0 23
oceny krytyków
Paperman
powrót do forum filmu Paperman

Wiem, wyleci mi teraz biliona osób, które będą się burzyć, bo nie zrozumiałam zapewne przekazu
itp. Wybaczcie, ale mimo wszystko, co by nie było - kiepskie.

ocenił(a) film na 9
MagdalenaPatterson

Może burzyliby się mniej, gdybyś podała więcej konkretów? Bo zakładać temat, by jedynie napisać, że kiepskie...

ocenił(a) film na 4
speiderman

O, jeden burzący się. Jak dla mnie? Strasznie naiwna, naciągana historia miłosna. Zwłaszcza, te samolociki, które oblepiły owego chłopaczka. Śmiać mi się chciało.

ocenił(a) film na 9
MagdalenaPatterson

ciekawe. Za to w Królu Lwie nie przeszkadza Ci, że zwierzęta gadają, co jest równie prawdopodobne jak samolociki oblepiające faceta xD

ocenił(a) film na 4
Neuroshimi

W anime i japońskich kreskówkach tego typu też nie przeszkadzają. Kucyki gadające też mi nie przeszkadzają. To jest prawdopodobne? Dałaś/eś bardzo dziwne porównanie w tym momencie.

ocenił(a) film na 9
MagdalenaPatterson

Tam od razu burzący się. Lubię tego typu lekkie historyjki i tak mnie nawet zauroczyła narracją i wykonaniem. Nie mam zamiaru do niczego cię nie namawiać, bo Twych gustów raczej nie zmienię.

ocenił(a) film na 4
speiderman

Przynajmniej jedna osoba, która nie zacznie pluć na mnie kwasem, za co dzięki Ci. Oczywiście, są gusta i guściki, a osoba ponad nami chyba nie bardzo to rozumie, skoro od razu rzuca bezsensowne porównania do gadających zwierząt, a sama ogląda kreskówkę o gadających, kolorowych konikach. Niektóre posty wystarcza przemyśleć, a nie zakańczać ich niezrozumiałym "iks de"

MagdalenaPatterson

hmmmm....


Xd

ocenił(a) film na 7
MagdalenaPatterson

Czy ja wiem czy taka kiepścizna, ogląda się lekko i przyjemnie, aczkolwiek temat oklepany już na rożne sposoby i mało oryginalny, przez co historia jest prostolinijna i niczym nie zaskakuje. Jednakże ukłon w stronę Disneya za probe powrotu to wcześniejszych produkcji, które miały swoja magie, ponieważ Ich obecne produkcje są bynajmniej mało interesujące i przereklamowane. Ocena 7 za genialna moim zdaniem muzykę która uratowała animacje ;)

ocenił(a) film na 4
Lachu3

Tak dodam od siebie, że tęsknię bardzo za animacjami 2D z tejże stajni...:C

ocenił(a) film na 9
MagdalenaPatterson

Były całkiem niedawno, szkoda tylko, że zarobiły tak mało. No i jeszcze ta informacja: http://www.filmweb.pl/news/Disney+sko%C5%84czy%C5%82+z+tradycyjn%C4%85+animacj%C 4%85-93765

ocenił(a) film na 4
speiderman

Smutne, niestety...

MagdalenaPatterson

Po prostu przekazu nie zrozumiałaś i tyle.

ocenił(a) film na 4
HRA

Oczywiście, to, że bajka mi się nie podobała, to znaczy, że przekazu nie zrozumiałam. Wyjaśnisz mi więc ten zawiły, filozoficzny przekaz?

MagdalenaPatterson

Oczywiście . Jak bajka ci się nie podobała, to znaczy , że nie zrozumiałaś przekazu. Gdybyś zrozumiała, to byłabyś zachwycona.
Taka jest prawda.

ocenił(a) film na 9
HRA

Jest jeszcze opcja, że zrozumiała, ale jej nie przekonał.

speiderman

Tego nie brałem pod uwagę. Hipotetycznie założyłem , że nie ma takiej opcji. Moje spekulacje są wyłącznie ideowe, gdyż nie oglądałem jeszcze filmu.

speiderman

Albo nie zrozumiała, że ją przekonał.

ocenił(a) film na 4
HRA

Niekoniecznie, tak, jak wspomniał Speiderman, po prostu mnie nie przekonała.
Chociaż tego zawiłego, filozoficznego przekazu i Ty mi nie wyjaśniłeś/aś. Jaki jest więc ten przekaz, hm?

MagdalenaPatterson

Postaram się dzisiaj obejrzeć film i wtedy z radością wszystko ci wyjaśnie. Może tak być ?

ocenił(a) film na 4
HRA

I w tym momencie powinnam zrobić tego słynnego *facepalm* . Nie oglądałeś filmu, a ganisz mnie za to, że mi się nie podoba, bo nie zrozumiałam przekazu?! Człowieku, nie bądź taki do przodu, bo za chwilę okaże się, że animacja o miłości wcale a wcale nie poruszyła Twojego serduszka! NAJPIERW polecam obejrzeć, a dopiero później oceniać, czy mam rację, że to słaba historia, czy też nie.

MagdalenaPatterson

Nie unoś sie niepotrzebnie, bo nie ma takiej potrzeby. Jedynie uprzejmie i z domieszką krotochwili odniosłem się do twojego pierwszego wpisu, a ty się dajesz wkręcać jak dziecko i jeszcze straszysz mnie "facepalmem".
Nieprzystoi damie taka swarliwość.

ocenił(a) film na 4
HRA

To po co to było? Nie mogłeś napisać swojej opinii dopiero, jak obejrzysz? Nie rozumiem takich ludzi. Nie straszę, bo nikt nie spodziewał się, że nagle zaczniesz się bronić "wkręcaniem" .

MagdalenaPatterson

Chyba Waćpanno dopadły cię wstydliwe dni, że nadal taka swarliwa jesteś.
To jest internet, publiczne forum, miejże trochę dystansu do oponentów , a do siebie przede wszystkim.
Nie zachowuj się jak feministyczna zołza, bardzo proszę.

ocenił(a) film na 4
HRA

Dystans mam do siebie duży, do innych też, choć wszystko ma swoje granice, nieprawdaż? Feministyczna? Dlaczego? Bo oceniasz moją wypowiedź sam nie oglądając wcześniej filmu? Zawsze oceniasz ludzi i film zanim ich poznasz a dzieło obejrzysz? Z szacunku nie napiszę, jak się zachowujesz sam, więc proszę, żebyś opinie typu "wstydliwe dni" i "zołza" zachował dla swojej dziewczyny bądź siostry.

MagdalenaPatterson

Założyłaś temat tak infantylny jak potrafią tylko nie mające nic do powiedzenie tutejsze gimbusy "Kiepścizna, tania kiepścizna" - i to było wszystko co miałaś do powiedzenia na temat filmu.
Pod podwórkowym trzepakiem można spotkać inteligentniejsze opisy filmów jak twój, więc nie wiem dlaczego robisz z siebie niepotrzebnie nafochaną gwiazdę.
Pozdrawiam serdecznie mimo że zołza z ciebie wyjątkowa.

ocenił(a) film na 4
HRA

Nie znasz mnie, więc nie oceniaj, dobrze? Ani razu nie obraziłam Twojej osoby, w sensie ilorazu inteligencji i wieku. Tak, tyle miałam do powiedzenia, bo mi się nie podobał pod względem fabularnym,. Nie robię z siebie nafochanej gwiazdy, tylko nie rozumiem, dlaczego z rozmowy na temat filmu schodzisz nagle na mnie, mój wiek, temperament i słownictwo. Widzisz, nazywasz mnie zołzą i burzysz się, bo tak oceniłam film - a teraz spójrz na siebie - osobę, która owego dzieła nawet nie obejrzała, a narobiła niepotrzebnego dramatu.

MagdalenaPatterson

Nie histeryzuj jak dziecko , bo to ty w odpowiedzi na żart burzysz się i nadymasz . Do tego wyjątkowo obłudnie zaczynasz się teraz tłumaczyć.
Nie miałaś na temat tego filmu nic do powiedzenia i nadal nie masz. Po prostu poinformowałaś swiat o tym , że film ci się nie podobał. Tylko po co ?
Do polemiki z tobą nie muszę tego dzieła oglądać.

ocenił(a) film na 4
HRA

Nie histeryzuję, nie widziałeś mnie, gdy to robię, lepiej dla Ciebie. A Ty masz? Także nie, bo nie oglądałeś. Po to, żeby porozmawiać o tym, co się komu podobało co nie, z ludźmi, którzy tak jak ja, ten film oglądali. Jakbyś zerknął kilka komentarzy wyżej, zobaczyłbyś, że napisałam, dlaczego mi się nie podobał.
No dobrze, to po co się wypowiadałeś w takim razie?

MagdalenaPatterson

Ty nie jesteś czasem Magdalena Środa ?
Pytanie było retoryczne, już nie odpowiadaj.
Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę.

ocenił(a) film na 4
HRA

Nareszcie. Ja życzę miłego oglądania bajeczki, a następnie komentowania jej.

MagdalenaPatterson

http://tatuaze.us/upload/piercing/0/12875717880_0.jpg
i przytul misia na noc bobasku.

ocenił(a) film na 4
HRA

Całkowicie Cię nie rozumiem. Zarzucasz mi zachowywanie gimbazy, a w tym momencie jaki poziom przedstawiasz? No, chyba, że rzeczywiście jesteś młodziutki, to wybacz.

MagdalenaPatterson

Wybaczam. Nie ma sprawy,
Zawsze wybaczam zakompleksionym idiotkom.
Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 4
HRA

Nie znasz mnie, nie oceniaj. Nie po to tu jesteśmy żeby się wyzywać, tylko żeby o filmie rozmawiać. Ty naprawdę musisz mieć jakieś braki w życiu rzeczywistym, skoro zaczynasz od inteligentnych, khem, "waćpanien" a kończysz jak "gimbaza spod trzepaka" - co właśnie udowodniłeś.

MagdalenaPatterson

Nie wiem co cię w dupkę ugryzło i gryzie boleśnie nadal, ale odczep się już kózko ode mnie. Zaczełaś mnie nudzić już od kilku wpisów.
No spadaj, bardzo proszę.

ocenił(a) film na 4
HRA

Użytkownik o nicku HRA, który za wszelką cenę postanowił udowodnić swoją inteligencję, a od kilku postów mnie rozśmiesza. Dzięki za nieświadomą poprawę mojego humoru, dobrej nocki ;)

MagdalenaPatterson

"Użytkownik o nicku HRA" - wytatuuj sobie to na czole, wtedy na pewno zaczną zwracać na ciebie uwagę.
Dobrej nocki

ocenił(a) film na 8
HRA

Już Cię lubię!

ariupl94

Miło wiedzieć, choć nie jestem pewien czy w pełni sobie na sympatię zasłużyłem.

ocenił(a) film na 8
HRA

Skąd ta wątpliwość? Skromność, czy może konkretne powody?

ariupl94

Niezbyt to szlachetne złościć młode damy, nawet jak te damy kąśliwe bywają.

ocenił(a) film na 8
HRA

Zaiste, lecz dama winna wiedzieć, iż to była tylko skromna krotochwila. Młoda dama wszak nie powinna wydawać tak pochopnych i daleko niosących konsekwencje wniosków.

MagdalenaPatterson

Ja tylko nie rozumiem gdzie HRA Cię "gani"? "Ganieniem" nazywasz nieprzyznanie Ci racji?

ocenił(a) film na 4
Karolajn321

Przeczytaj, kochanie, CAŁĄ naszą rozmowę. Od początku, może ganienie to złe słowo. Nie "nieprzyznanie" - nie rozumiem osób, które filmu nie oglądały, a próbują mi wmówić, że nie mam racji. Następnie HRA zaczął się cholernie dojrzale zachowywać, więc kthxbai.

MagdalenaPatterson

wypowiedzi HRA też chyba nie zrozumiałaś

ocenił(a) film na 4
AntonGraf

Trudno, Ty też nie oglądałeś Papermana?

MagdalenaPatterson

Wręcz przeciwnie

ocenił(a) film na 4
AntonGraf

No właśnie,też jesteś zdania, że to ja nie powinnam się wypowiadać, a HRA ma rację?

MagdalenaPatterson

On sobie tylko z ciebie żartuje... bo, owszem, ten temat jest bez sensu

ocenił(a) film na 4
AntonGraf

Nie rozumiem jednego - skoro bez sensu, to po co ludzie się wypowiadacie? Macie czas na bezsensowne rzeczy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones