Jako komedia moim zdaniem film raczej nieudany, czasem humor stał na żenującym poziomie, poza tym film do bólu stereotypowy. Był jednak w tym pewien urok, a znane chwyty i gra na uczuciach kilka razy zadziałały. Podobał mi się wątek polityczny, szczególnie z napisami na samochodzie. Film na pewno potrzebny.
Smiesza mnie ludzie ktorzy pisza ,ze ten film jest "stereotypowy" dla ciemnogrodu.
Autor to wlasnie mial na celu, caly film sklada sie ze stereotypow , ktore zazwyczaj malo maja
do rzeczywistosci:
-Geje jezdza rozowym autem, placza , nie umieja pic wodki.
-Narodowcy lysole we fleyersach
-Albanczyk...