PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637875}
5,1 32 608
ocen
5,1 10 1 32608
4,3 6
ocen krytyków
Paranormal Activity 4
powrót do forum filmu Paranormal Activity 4

...Katie porywała siostrzeńca pod koniec drugiej części, skoro I TAK jakimś cudownym zbiegiem okoliczności trafił do adopcji, a ona sama wyciągnęła sobie nie wiadomo skąd bachora, który ma go przeciągnąć na ich stronę. O ile poprzednie części jako-tako się zgadzały, tak tu już żadnej logiki nie widzę.

ocenił(a) film na 3
LemonadeChan

Zgadzam się i też chciałbym wiedzieć o co chodzi? Bardziej obstawiałbym, że Hunterem jest ten Robbie. A z tymi czarownicami, to takie trochę naciągane. Już lepiej byłoby, gdyby trzymali się wersji z demonem.

ocenił(a) film na 2
Luukasz

Ja przez cały film obstawiałam własnie, że Robbie to Hunter, a ten drugi dzieciak jest im do czegoś potrzebny. Co do czarownic, to one się łączyły bezpośrednio z demonem, bo któraś go wywołała. Może nie był to plot twist najwyższych lotów, ale w porównaniu Z TYM nie jest zły.

ocenił(a) film na 5
LemonadeChan

Wszystko zaczęło się lata temu, kiedy dwie dziewczynki, Tobey (tak się pisze?) i babcia poszły na górę. Sporo lat, żeby zebrać grupę wiedźm.

Luukasz

Przecież to jest logiczne i wyjaśnione - tyle lat demon czekał na chłopca w rodzinie, że czarownice się wkur*iły.

ocenił(a) film na 6
LemonadeChan

A ja myślę, że Robbie to Hunter, a tego drugiego po prostu zaciągneli do siebie ciekawością, że nie nazywa się Whyat, tylko Hunter.

kamil98760

Mylisz się. Robbie to posłannik który ma za zadanie każdego roku, a konkretniej jesieni (akcja każdej części rozgrywa się w miesiącach wrzesień, październik i listopad) 'nawiązać kontakt' z kolejną ofiarą demona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones