PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637875}
5,1 32 639
ocen
5,1 10 1 32639
4,3 6
ocen krytyków
Paranormal Activity 4
powrót do forum filmu Paranormal Activity 4

Jeżeli człowiek poprosi demona o majątek lub władzę musi mu oddać pierworodnego syna.
Jak wiemy Hunter (pa4 Wyatt) był pierwszym urodzonym chłopakiem w rodzinie Katie i Kristi.
Demon przejął kontrole nad Katie po to by przyniosła mu Huntera. Widocznie Hunter został w jakichś sposób odebrany Katie i trafił do nowej rodziny, czyli z tej z pa4. Robbie, dziecko, które zaadoptowała Katie widziało tego ducha i to właśnie Robbie miał sprowadzić Huntera do Katie.
W pa4 mamy mówione, że aby rytuał się udał potrzebują czystej osoby (Alex - dziewicy). Katie i duch zabija wszystkich z rodziny Alex, aby nic im nie przeszkodziło i żeby nie było świadków.
Te kobiety na końcu filmu były to czarownice. Przybyły na rytuał oddania dziecka (Huntera) demonowi, a Alex była złożona w postaci ofiary (dziewica).

_REC_

_REC_ przywracasz mi wiarę w społeczeństwo :)

_REC_

dzięki wielkie, zacząłem się w tym już nieco gubić :)

szarobury1321

nie ma za co xD

ocenił(a) film na 5
_REC_

A czemu przerwali w najciekwawszym momencie? :/

astat_2

może w następnej części coś będzie =)

ocenił(a) film na 5
_REC_

tak tylko kto w tej rodzinie prosił o majątek?
No i napisałeś że musi mu oddać cz też dać pierworodnego syna, to po co sam się tym zajmuje wchodząc w Katie?

shellah

Widocznie przodkowie rodziny Katie i Kristi. W Paranormal Activity 3 już babcia dziewczynek była w tym sabacie czarownic, czyli to musiało być dawno temu. Gdy Katie zabrała Huntera ze sobą (pa2) możliwe, że oddała go do adopcji. Chyba chciała pod wpływem demona oczywiście znaleźć rodzinę z osobą czystą (Alex z pa4), aby posłużyła jako ofiara w rytuale. Chyba to o to chodziło, ale sam dokładnie nie wiem.

ocenił(a) film na 5
_REC_

ogólnie histora bardzo ciekawa tylko drażni to że 4 części. Dałoby się z sensem zamknąć to na 2 pozycjach

użytkownik usunięty
_REC_

serio? ludzie mieli problem ze zrozumieniem fabuly???

jak się ogląda wszystkie części z rzędu albo w krótkich odstępach czasu, to zapamiętać i zrozumieć łatwiej ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones