PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804561}

Pewnego razu... w Hollywood

Once Upon a Time ... in Hollywood
7,3 203 308
ocen
7,3 10 1 203308
7,7 63
oceny krytyków
Pewnego razu... w Hollywood
powrót do forum filmu Pewnego razu... w Hollywood

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 9

Jestem ogromnym fanem Tarantino i wkurza mnie fakt ,że dziś jest światowa premiera jego najnowszego filmu a fani z Polski muszą czekać do sierpnia :/ co za beznadzieja czy my jesteśmy jakimś krajem 3-go świata.
................................................................................ ............................................................
https://www.youtube.com/watch?v=PPnvGCkH3A0&t=43s

tarantino19

Światowa premiera jest kolego pod koniec lipca... W drodze wyjątku film będzie zaprezentowany dzisiaj na festiwalu w Cannes. Chyba każdy wielki fan Tarantino o tym wie....

ocenił(a) film na 9
Claudia345

Informacje dostarcza mi strona Filmweb,wiec skoro oni tak podają to ja nie wnikam czy to chodzi o festiwal w Cannes bo mnie to nie interesuje. Interesuje mnie data premiery w kinie bo tylko tak mam szanse obejrzeć. Skoro jest tak jak mówisz to ok, chodź zawsze myślałem że data premier dotyczy kin a nie pokazów Festiwalowych.Ten twój teks na koniec ,że każdy wielki fan powinien o tym wiedzieć już mogłaś sobie darować te uszczypliwości. Jeśli się uważasz za taką oblataną w temacie to na przyszłość po prostu wytłumacz drugiemu i pokaż klasę.

tarantino19

https://www.filmweb.pl/film/Pewnego+razu...+w+Hollywood-2019-804561/dates
no przecież masz tutaj napisane że to w cannes xd

ocenił(a) film na 9
donmaslanoz14

Teraz już wiem dzięki

ocenił(a) film na 9
tarantino19

Zamykam temat

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
lukarian1313

Skoro uważasz się za mądrzejszego w temacie to odpisz co wiesz bez obrażania. To tylko pokazuje jakim pustakiem i chamem jesteś.

ocenił(a) film na 9
tarantino19

Obczaj datę premierę filmu "Żona", film miał "premierę" we wrześniu 2017, a na Oscary był wystawiony dopiero w tym roku. Ale jak to? Właśnie tak samo, bo filmweb podaje pierwszą datę premiery jakakolwiek kiedyś była (choć z tym dopiskiem 'świat' w nawiasie może być trochę mylące, to warto czasami kliknąć, aby dowiedzieć się więcej :), a nie tą która powoduje, że film jest ogólnodostępny na całym świecie. I tak "Żona" miała premierę na festiwalu w Toronto, tak samo "Pewnego razu w Hollywood" jest wystawiany w Cannes, i tak samo premiera tego pierwszego była w sierpniu 2018 w USA, czyli po dłuższym odstępie czasu, i tak samo będzie z tym drugim - lipiec 2019 w USA. W Polsce 9 sierpnia, czyli 2 tygodnie po premierze (i tu też się nie martwmy, takie kraje jak Niemcy, Francja czy Wielka Brytania mają 15 sierpnia). Więc w konkluzji, wszystko na chillku, żadna krzywda się nam nie dzieje ;)

ocenił(a) film na 9
filmowy_laufer

No faktycznie masz rację. Dzięki ,że mądrze i rzeczowo mi to wyjaśniłeś. No właśnie zobaczyłem pierwszą datę i mnie to zmyliło. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones