PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804561}

Pewnego razu... w Hollywood

Once Upon a Time ... in Hollywood
7,3 203 199
ocen
7,3 10 1 203199
7,7 62
oceny krytyków
Pewnego razu... w Hollywood
powrót do forum filmu Pewnego razu... w Hollywood

Przez 50 minut byłem zachwycony, potem zacząłem się nudzić, a koniec był tak kiczowaty i głupi, że szkoda pisać.

ocenił(a) film na 8
Muwistar

Jak to kiczowaty? Zakończenie właśnie było najbardziej Tarantinowate. Z całego filmu to rzeź na końcu dała widzom to, co ten reżyser od samego początku kariery im dostarczał.

ocenił(a) film na 4
Akhpu

Moim zdaniem, tym razem mocno przesadził, ale przyznaje się, że moja tolerancja na przemoc spadła ostatnio. Niektóre sceny były naprawdę dobre, ale wydawały mi się za długie - może trzeba znać lepiej historię kina amerykańskiego. Ciekaw jestem czy Polański obejrzał ten film - poszukam - może skomentował.

ocenił(a) film na 8
Muwistar

Według mnie to nie było najmocniejsze co pokazał. Choćby w "Nienawistnej ósemce": wybuchająca głowa, odstrzelone jaja, krwawe rzyganie. We "Wściekłych psach" odcięte ucho. W "Kill Billu" odcięta czaszka i goły mózg. Jak dla mnie Tarantino trzyma poziom zarówno jeśli chodzi o jakość filmów, jak i ich brutalność. Ale to już kto co lubi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones