PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31366}

Piękna i Bestia

Beauty and the Beast
7,6 164 417
ocen
7,6 10 1 164417
7,4 25
ocen krytyków
Piękna i Bestia
powrót do forum filmu Piękna i Bestia

Wcześniej pamiętam, że oglądałam go za dzieciaka. Wtedy podobała mi się ogólnie historia księżniczki i potwora, piękne suknie itd teraz największe wrażenie zrobiła na mnie muzyka. Jest genialna!!! Muszę poszukać soundtracku :-)

JoaHa88

Zgadzam się w zupełności! To na równi z Bratem Niedźwiedziem mój ulubiony film Disneya, to dzięki niemu wyrastam na niepoprawną romantyczkę - to jeden z pierwszych romantycznych filmów, jakie widziałam.

A oglądałaś Zaczarowane Święta? Ja właśnie skończyłam na cda i muszę stwierdzić, że równa się pierwszej części, zwłaszcza końcowa scena była moim marzeniem co do Pięknej i Bestii <3

ocenił(a) film na 8
Crazy12

Nie, nawet nie słyszałam o tej bajce. Jak święta to muszę poczekać aż śnieg spadnie z oglądaniem by wczuć się w klimat :-)

ocenił(a) film na 8
JoaHa88

Też uwielbiam tę bajkę, mimo, że pierwszy raz oglądnęłam ja dopiero miesiąc temu;p
Zapraszam na mojego bloga o bajkach Disneya http://vitainfabulas.blogspot.com/ jeśli ktoś ma ochotę podyskutować o tym co podobało się i nie podobało w bajce :) Na razie opisana własnie "Piękną i Bestia" :)

ocenił(a) film na 10
JoaHa88

Soundtrack jest mistrzostwem świata! <3

JoaHa88

Dokładnie! Myśle że gdyby nie muzyka stworzona przez Alana Menkena, to z pewnością nie wracałabym do tej animacji tak chętnie.
W każdej scenie jest ona idealnie dopasowana( West Wing czy też scena transformacji). Pomimo tego że film ma już przeszło 26 lat to nadal chętnie słucham ścieżki dźwiękowej i nie wydaje mi się żeby kiedykolwiek mi się znudziła :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones