PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599554}

Piksele

Pixels
5,7 63 306
ocen
5,7 10 1 63306
3,8 10
ocen krytyków
Piksele
powrót do forum filmu Piksele

Gry

ocenił(a) film na 10

Mógłby ktoś wymienić gry które będą w filmie?

najiki

Pacman,Donkey Kong,Space Invanders... Mało. Oby powstał sequel. Mógłby być o tym że znowu wrócili ale tym razem mamy aojuszników z gier lego,n-gama,gta,raymana,wiedźmina i batmana

LordVader345

yyy...no film mógł by być ciekawy ale wszyscy pewnie mieli by o niego ból dupy ,poza tym wiedźmin ,gta w filmie PIKSELE 2?! To zaprzecza samemu sobie gdzie ty w wiedźminie masz PIKSELE (chodzi mi o różnice między np. wiedźminem a pac-manem)

firerox

Tak ale... Ja po prostu chciałbym aby się pojawili w filmie. Ale nie jako Piksele. Żeby po prostu jak w filmie Ziemia ich pokona to nasza technologia po filmie byłaby tak dobra że moglibyśmy zrobić żywego Wiedźmina i Batmana z gry. A po tem byłby atak kosmitów ale jeszcze gorszy bo by mieli lepszą technologię i wysyłaką już nie zpikselowanych kosmitów tylko w technice trójwymiarowej.

Ale fakt to brzmi głupio. Lepiej nie robić tego filmu. No chyba że nerdom się spodoba.

najiki

Snake'a jeszcze widziałem

ocenił(a) film na 7
najiki

Jeszcze galaga ;)

użytkownik usunięty
najiki

Zapomnieliście o q-bert :)

Jeszcze było kilkanaście znanych gier w tle (podczas inwazji). Np: Tetris, Breakout (czy tam arkanoid), Super Mario, Little ninjas (niewiedząc czemu, ponieważ to w miarę nowa gra). Sporo tego było, ale wszystkiego nie pamiętam.

Albo piesio z Duck Hunta. xD

Pargus2000

No i Smerf.

A co robil pies bo doklqdnir nie pamiętam

użytkownik usunięty
LordVader345

Został u babci, której galaga rozwaliła mieszkanie. Był naszym trofeum.

ocenił(a) film na 9

Centipede. Galaga to był pierwszy atak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones