PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870243}

Pinokio

Pinocchio
5,0 4 208
ocen
5,0 10 1 4208
1,8 4
oceny krytyków
Pinokio
powrót do forum filmu Pinokio

Naprawdę dobry

ocenił(a) film na 7

Zastanawiam się skąd taka niska ocena społeczności? Czy przez tą wróżkę? Film naprawdę bardzo miły na zbliżające się jesienne wieczory! Ogląda się bardzo przyjemnie, a Tom Hanks robi naprawdę świetna robotę! Takie solidne 7/10

użytkownik usunięty
Dario_88

Według mnie właśnie niedopracowany jeśli chodzi o grafikę i postać Pinokia. Właśnie w bajce, przez to, że był jak nowonarodzony, niemowlakiem, to popełniał z naiwności i braku kontroli zachowań błędy. Właśnie mu się podobało w cyrku, a tu pokazano, jakby on zmuszony był do psót i samowolki.... zatracił ten film przez to głębie jego zachowania i przemiany. Tom Hanks świetny.
Grafika masakra renderowanie i blendowanie postaci z tłem. A szkoda, bo mogłoby być coś przepięknego

ocenił(a) film na 7

Zgadzam się z Tobą że wizualnie mógł być zdecydowanie lepiej dopracowany. Generalnie mam wrażenie że jest to bolączka filmów trafiających bezpośrednio do streamingu. Natomiast moja ocena raczej odnosi się do całokształtu. Generalnie, pomimo technicznych uchybień, film był dla mnie naprawdę przyjemny :)

Dario_88

Tak naprawdę w tym filmie nie pojawiły się 2 ważne dla mnie rzeczy gadające osły czyli dzieci które zostały zmienione w osły i scena w której Pinokio zmieniony zostaje w prawdziwego chłopca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones