PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37309}

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
7,7 732 800
ocen
7,7 10 1 732800
6,9 39
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Keira niszczy ten film!

użytkownik usunięty

Uwielbiam Piratów z Karaibów! Bym ich oceniła na 10/10,ale....Keira wszystko psuje! Nienawidzę jej w tym filmie! Ja go uwielbiam,lubie Depp'a w tej roli,bo gra epicko,ale Keira!? Jest idiotką w opałach i robi ciągle te swoje minki! Dlaczego znowu Keira???!!

ocenił(a) film na 10

Człowieku co ty piszesz , Keira bardzo dobrze zagrała w tym filmie . Miała grać tak jak jej kazali ;) Uważam że w każdej części PZK Keira bardzo dobrze zagrała w roli Elizabeth .; ]

użytkownik usunięty
MrsVampire

Nie prawda! Aktorka jest obrzydliwa! Robi swoje głupie minki i udaję,że jest piękna i mówi,ze jest Królem Piratów!

Tak napisać mogła tylko kobieta =)

ocenił(a) film na 9
roach22

buehehe dokładnie, od razu to wyczułem, po tytule tylko mnie nick zmylił, ale krytyk też może być kobietą, to na pewno dziewuszka (sądząc po wypowiedziach)

użytkownik usunięty
killerek132

Nie no autorka tematu ma rację - Knightley była fatalna, a Bloom jeszcze gorszy - obydwoje zabijają ten film. Reszta obsady dobrze wypadła ale ta dwójka była straszna.

ocenił(a) film na 10

matko , co ty bredzisz za głupotki. Ona miała tak mówić . Scenarzyści wszystko wymyślili jej postać ma taki charakter. ; ]
ja bardzo lubie Elizabeth;]

użytkownik usunięty
MrsVampire

Siedż gimbusie na niczym się nie znasz!

ocenił(a) film na 10

Porównaj sobie z Natalie Portman w Sex Story, to zmienisz zdanie :)

Cóż, Ty jej nie lubisz, ale jest wiele osob, ktorzy ja uwielbiaja. Nie mam zamiaru Cie przekonywac, bo to i tak nic nie da... Szanuje Twoje zdanie, choc uwazam inaczej. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 10

Chyba po prostu zazdrościsz jej urody. :D
Keira jest bardzo dobrą aktorką,ma niesamowitą urodę i cudowny talent aktorski, a jej minki nie są głupie po prostu musiała tak zagrać tą postać i uważam, że zrobiła to świetnie i nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli. Czyli wychodzi na to, że to ty jesteś gimbusem. :P

Bo Keira jest NAJLEPSZA Aktorka mlodego pokolenia oto dlaczego......

MrsVampire

Tez tak uwazam, Keira zagrala bardzo dobrze - nie mam zadnych uwag. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 7

Ja osobiście uważam, że to Bloom zabija ducha tego filmu. Keira mnie ani nie raziła ani wybitnie nie zachwyciła.

użytkownik usunięty
Moai

Bo ona niczym nie zachwyca!

ocenił(a) film na 7

Nie no bez przesady, ja to stwierdziłam to tylko po tym filmiw, który i tak słabo pamiętam. Ale myślę, że taka okropna nie jest. Kristen Stewart to jest dopiero porażka.

Moai

Kazdy ma inny gust i tak juz pozostanie. Jakby kazdemu podobalo sie to samo, to nudne bylo by zycie, a tak jest roznorodnosc w kazdym znaczeniu tego slowa ;P

ocenił(a) film na 7
Shurtugal_Eragon

Ale żeś Amerykę odkrył co do gustu, ale tak się składa, że nie mówimy o jej wyglądzie tylko o aktorstwie a to juz można ocenić, warsztat aktorski = /= kwestia gustu. Albo ktoś jest przekonując w swojej roli albo nie. Gust nie ma tu nic do rzeczy.

Moai

Niech Ci bedzie :P

ocenił(a) film na 8
Moai

Ja akurat uważam że Bloom pasuje do tego filmu, a Keira mi nie przeszkadza

masz gust jak świnia talię. Brak.

ocenił(a) film na 10
Booba_bo

Każdy ma inny gust :P Ale ja uważam, że Keira bardzo dobrze wypadła w tym filmie

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

A ciebie ktoś pytał?!

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

Nie rozśmieszaj mnie "dzieciaku" Tobie przydałaby się wizyta u dobrego doktora

ocenił(a) film na 10
Pamela16

dokładnie !

ocenił(a) film na 10

WTF!!! Gościu to po co zaczynasz rozmowę skoro nie interesuje cię zdanie innych?

ocenił(a) film na 8

Jest taki lekarz jak psychiatra - Tobie by się przydał bo chyba masz problemy z nadpobudliwością dziecko drogie. I raczej na krytyka to się nie nadajesz bo guzik wiesz i w d... byles/as :) pozdro i poćwicz . czekam na hejty :XDDD

nic nie psuje, po prostu tobie się nie podoba i dobra, ale filmu, jak widać po opiniach, nie psuje

ocenił(a) film na 7

Co ty bredzisz znowu Kira? To był jej pierwszy film dzięki czemu zyskała sławę to był rok 2003 i jako młoda aktora zagrała świetnie.Dano jej rolę arystokratki, młodej kobiety, ona nie grała 1 skrzypieć jak J.D.Lecz jak użytkownicy mają brać twoje zdanie poważnie, jak oceniłes/as bajkę na 10 jako arcydzieło.

Keira dobrze zagrała co ty piszesz ?? za głupoty

ocenił(a) film na 8

Moim zdaniem to właśnie dla niej (no i oczywiście dla Deepa) należy obejrzeć ten film. Jest świetna.

w koncu ktos kto mysli tak samo!! KEIRA NISZCZYLA CALA TRYLOGIE PIRATOW Z KARAIBOW! NIe moglam jej zdzierżyć! Cale szczescie cała reszta jest genialna!

ona niszczy kazdy film :)

ocenił(a) film na 9
h4r

A ja uwielbiam każdy film z nią!!! Jest rewelacyjna !!!

Nie powiedziałabym może, że zniszczyła film, ale generalnie Keira jest nieszczególnie utalentowaną aktorką i do tego ma nieprzyjemny piszczący głosik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones