PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121760}

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

Pirates of the Caribbean: At World's End
7,7 392 965
ocen
7,7 10 1 392965
6,3 23
oceny krytyków
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

7-8/10

użytkownik usunięty

Pierwsza część zasługuje na 9/10. Produkcja, która dorasta do pięt Władcy Pierścieni, jednak nie zasługuje tak jak Władca na 10.

Drugą część między mocną 8, a naciąganą 9.

Trzecia już tylko na 7 albo 8. Wydaje mi się, że osoby które dały 10, dały tylko dlatego że to kolejna część. Jak bedzie 4 to też dacie 10. Trochę krytyki. Według mnie w piratach co część to gorsza, w przeciwieństwie do Władcy Pierścieni bo w tej trylogii według mnie ostatnia część była najlepsza.

użytkownik usunięty

Nieprawda. Cała trylogia ma u mnie 10/10 bo idealnie się prezentowała jako kino przygodowe, dodam więcej, trójkę uważam za najlepszą. Czwórce już 10 nie dałem bo widzę, że jest to film przeciętny z wieloma niedoróbkami i bez żadnego wyrazu, tak na 5/10. Władca to taki badziew, którym jara się dużo ludzi i tyle. Ale te filmy nie zostały robione dla kinomana a dla fana książki, przez co mają karygodnie wolne i niefilmowe tempo, a tak się raczej filmów nie robi. Już po wygranej na Oscarach widać, że to wystawny bzdet pod publiczkę xD

ocenił(a) film na 9

Mi się trzecia akurat najbardziej podobała dałam jej 10, (Władcy Pierścieni też 10, chociaż zdecydowanie wolę WP), drugiej części też 10, pierwszej 9 a czwarta była słaba, na 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones