PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491118}

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
7,4 304 609
ocen
7,4 10 1 304609
5,3 24
oceny krytyków
Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

Myślę o tym już od dłuższego czasu więc postanowiłam założyć nowy temat dotyczący Angelici i Jacka. Nie wydaje się Wam, że między tymi dwoma osobami jest chemia?
Po pierwsze: sam przyznał że coś w nim drgnęło. Wink
Po drugie: Na końcu Angelika mówi "-Chciałam Ci to powiedzieć już od pierwszego spotkania" czy jakoś tak. Potem Jack mówi "-Słucham" a ona "-Kocham Cię", on jej odpowiada "-Ja też. Od początku, teraz i na zawsze" czy coś takiego
No więc chyba odpowiedź można wywnioskować.
A no i jeszcze po trzecie: Przecież on ją chronił praktycznie od początku. Np. "-Pierwszy warunek: chcę odzyskać mój kompas. Nie, to po drugie. Po pierwsze musisz dać mi słowo, że nie zrobisz krzywdy Angelice." Drugi przykład: to jej dał kielich z łzą. Trzeci - jak ona mówi "-Skaczę!" to on od razu wepchnął się przed nią. Było tego dużo.
Z resztą zdaje mi się, że ona tak jakby też go "ratowała" przez cały film. Jak mówiła "-Nie rób mu krzywdy... on nam się może przydać" to nie mieliście wrażenia, że ona go po prostu, najzwyczajniej w świecie chroni? A wy, co sądzicie o tym?

ocenił(a) film na 8
laracrofttgo

Oceniając grę aktorską w Jacku to było widać, a w Penelopie niekoniecznie, bo jej postać jak to ujął jeden z krytyków w recenzji po premierze filmu w 2011 roku nie mogła się jeszcze rozkręcić i pójść po bandzie. Chemii w tej parze na pewno i tak więcej niż Willu i Elizabeth, ale mojego ukochanego wątku miłosnego Keanu Reeves i Sandry Bullock ze Speeda nie przebił :)

rusekolsztyn

Zgadzam się z tobą że było między nimi dużo chemii i tak jak mówi rusekolsztyn napewno było jej więcej niż między Willem i Elizabeth

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones