PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606542}

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
6,8 162 566
ocen
6,8 10 1 162566
4,9 15
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Najgorszy z serii. Poziom absurdów i idiotyzmów jest tu stanowczo za wysoki. Jak na komedię mało śmieszny, żarty prostackie, infantylne i wtórne. Całość jakby kierowana do ćwierćinteligentów lub ludzi na haju. Wiele scen jak np. z bankiem czy z gilotyną to po prostu Superkicz (jakbym wypił kilka piw to pewnie rechotałbym niczym żaba). Film pusty jak wydmuszka. Tylko bufonada, efekty CGI i głupawe gadki. Fabuła posklejana z odpadów i skopana. Cały czas nie mogłem pozbyć się wrażenia deja vu. Zakończenie? Cóż lukier aż wypływa z ekranu. Wielkie rozczarowanie.

ocenił(a) film na 2
Paraves

Jeszcze nikt nie napisał tak prawdziwiej opinii o tym filmie. Podzielam. :)

Paraves

Sceny z gilotyną i sejfem są najlepsze w całym filmie. Rozumiem, że kabaretowa Skrzynia Umarlaka ze swoimi scenami na wyspie i kołowrotkami już Ci nie przeszkadzała?

ocenił(a) film na 2
gortat

Skrzynia Umarlaka miała przede wszystkim dużo lepszą konstrukcję. Dla mnie również scena z gilotyną i sejfem trąciła niewybaczalnym kiczem i humorem skierowanym.. no właśnie do kogo?

Indy_6

Choćby dla mnie. Gilotyna to ten sam przegięty humor co wyspa kanibali i "robienie" szaszłyka czy wygłupy na kołowrotku, albo to się akceptuje, albo nie.

Kiepska to mogła być scena ślubu, ale i tak ratuje ją interwencja Barbossy i to, że ostatecznie "państwo młodzi" się nie całują (uffff...).

ocenił(a) film na 2
gortat

oj tu się zgadzam, scena ślubu to istny koszmar :)

Indy_6

Rodem z filmów typu Epic Movie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones