PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606542}

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
6,8 162 566
ocen
6,8 10 1 162566
4,9 15
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Data tej piątej części jest zależna prawdopodobnie od daty trzeciej części. Bo trzecia , w której Will Turner został skazany na wieczne żeglowanie po morzach (przez pokonanie Davy'ego Jonesa) , była w 2007. W 2017 minie 10 lat . A on może tylko co 10 lat schodzić ze statku na ląd.

tajemnica_mroku

Sprawdzajta obsadę
http://www.imdb.com/title/tt1790809/fullcredits?ref_=tt_ov_st_sm

ocenił(a) film na 8
Cirmius

Jest i Orlando :D

ocenił(a) film na 9
_HRH_QueenofEverything

na youtubie można obejrzeć filmik z Disney Legend Award gdzie oficjalnie potwierdzają, że Will Turner powróci

Cirmius

Kaya Scodelario... grała w skinsach zdegenerowaną nastolatkę a teraz będzie miała zaszczyć grać u boku Johnnego Deppa, szczęściara! Swoją drogą jestem bardzo ciekawa jaka będzie postać grana przez nią w tym filmie.

tajemnica_mroku

Tak w zasadzie film jest produkowany bodajże od końca 2014 wiec nie rozumie dlaczego premeira jest tak puźno pryzkłądowo najnowszy Bond został nakrecoy w trzy misiące mieisąc po tym pierwszy zwiaztun a pare meisiecy puźniej premiera jestem zaskoczony że jest to iliec 2017 a nie 2016r.

Tsubasa_147

Kup sobie słownik

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tsubasa_147

Ojoj dziecko się zdenerwowało. Za malutki jesteś na takie rzeczy. Musisz najpierw skończyć podstawówkę i nauczyć się pisać.

aisha759

Podstawówke juz dawno skończyłem więc jak hcesz to możesz być moja prywatną nauczycielką jak tak bardzo chchesz abym sie nauczył pisać.

Tsubasa_147

Może w takim razie powinieneś wrócić do podstawówki i tym razem wynieść ze szkoły jakąś wiedzę, Np. Na temat manier, dobrego wychowania, odzywania się do kobiet z szacunkiem a przy okazji poprawisz ortografie.
Nie... zdecydowanie nie "hce" żebyś nauczył się pisać. Nic mi do tego i raczej nie byłabym dobrą nauczycielką, nie chciałoby mi się zajmować takim beznadziejnym przypadkiem. Ale zrób to dla siebie i kup sobie słownik. To nie jest trudne - dasz rade bez korepetycji ;)

aisha759

Dzięki że we mnie wierzysz jeszcze ci zaimponuje swoją ortografią.

aisha759

aisha759 widzę ze ktoś tu ma bol dupy, nie wyzywaj go skoro nie masz żadnego pojęcia o jego życiu. zgrywasz dorosłą a pewnie jesteś młodsza od niego, wiec nie wypowiadaj się na forum jak nie masz nic mądrego do powiedzenia

noino_

noino nikogo nie obrażam :) To Tsubasa mnie obraził w swojej pierwszej odpowiedzi, której nie zacytuję... Jakkolwiek by nie było, nie życzę sobie takich wypowiedzi pod moim adresem. A jeśli jest starszy ode mnie to świadczy tylko o nim i o tym, że starszy niekoniecznie znaczy mądrzejszy. I nie zmienia to faktu, że żyjąc w Polsce warto by było umieć posługiwać się rodzimym językiem - co mu grzecznie zasugerowała.

aisha759

nadal uważam ze należy mieć szacunek do ludzi których się nie zna i nie warto zaczynać nieprzyjemnej wymiany zdań bo to jest niepotrzebne i niemiłe gdy się pisze "kup sobie słownik" bo po co.

ocenił(a) film na 6
Tsubasa_147

zgadzam się z aisha759. tego sie czytac nie da.

puma1775

To nie czytaj jak sie nie da.

ocenił(a) film na 6
Tsubasa_147

Jestesmy na forum, gdzie kazdy moze wyglaszac swoja opinie. czy ci sie to podoba czy nie.

tajemnica_mroku

AYFKM? -,- Rozróżniaj fikcję od rzeczywistości. To idiotyzm.

tajemnica_mroku

na serio leję ;))) bo przeciez czas w filmie płynie równolegle

tajemnica_mroku

Bloom jest w obsadzie, więc na 100% będzie.

tajemnica_mroku

ale teoria spiskowa

tajemnica_mroku

To jest tylko przypadek że mija 10 lat. Prawda jest taka że w tym odcinku co Will został posiadaczem Cholędra to jak się film skończył (przeleciały litery) to była scena jak Will się spotyka z Elizabeth i mają.syna z tego co kojarzę. Proponuję obejrzeć końcówkę po literach końcowych.

tajemnica_mroku

chyba episode 8 star wars bedzie najlepszym filmem 2017

Chwytaczek

Nie wiem czy GW będą najlepszym filmem roku 2017, na pewno nie, za dużo dobrych filmów na podstawie komiksów będzie, ale wiem czemu piąta część Piratów, nim nie będzie? Same zwiastuny z jedynie polskim dubbingiem, zastanawiają mnie, czy oby film pojawi się w wersji z napisami?...:-(

ocenił(a) film na 8
tajemnica_mroku

Ciekawe czy będzie się jakoś łączył z fabułą czwórki która miała otwierać nową trylogię. Jest jednak mowa o trójzębie Posejdona tak że możliwe że trafimy do królestwa syren i syreńców :-)

ocenił(a) film na 7
tajemnica_mroku

Nie. Data premiery 5 części nie była zależna od 3
Czemu?
Na koniec 3 części, po napisach był urywek, jak Elizabeth z synem (9 letnim) czekają na Willa, który potem przepływa
Także to raczej nie od tego zależy

tajemnica_mroku

po napisach z 3 cz był filmik jak było 10 lat pózniej will zeszedł na dół elizabeth miała syna

tajemnica_mroku

https://youtu.be/BPmC0X65hcE Tak jak przewidziałam, będzie Will Turner.

tajemnica_mroku

Przecież już jest w zwiastunie..

tajemnica_mroku

MIND=BLOW

tajemnica_mroku

To.... w sumie ma sens

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones