PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140459}
7,2 97 493
oceny
7,2 10 1 97493
5,7 25
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum filmu PitBull

co mnie bardzo zdziwilo biorac pod uwage rewelacyjny serial.Jeden odcinek lepszy od drugiego.Nie wiem jak mogli to spieprzyc.Podobnie było ze "swiadekiem koronnym" "odwroceni byli genialni"!!

ocenił(a) film na 7
Jane_Mary20

Co ty mówisz? serial był banalny, film był dużo lepszy, miał klimat..

wino86

nie no zobacz ile twarzy było w serialu.ile dobrych aktorow.kazdy odc. mial swoja osobna fabułe.moje zdanie i ja uwazam ze zrobili podbnie jak ze "swiadkiem koronnym" czyli film do dupy ale serial swietny. moze i film mial klimat ale serial mial akcje i fabułe. w filmie bylo jakies zamieszanie chaos..nie podobalo mi sie to.

Jane_Mary20

Zgadzam się z autorem tematu.
Jestem zawiedziony, film naprawdę przeciętny.. Ratuje go tylko dobra gra Stroińskiego, Gajosa i Grabowskiego, ci Panowie pokazali się z pozytywnej strony.

A reszta słaaaba... film z pokręconą fabułą.
Kiedyś usłyszałem, że Pitbull miałbyc konkurencją, albo w pewnym sensie odpowiedzią na Reich Pasikowskiego...
Proszę mnie nie rozśmieszac! :D ...

Pitbull 6/10 ... i duuużo mu brakuje do dzieł pana Władysława Pasikowskiego

pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
Patruell

"Pitbull 6/10 ... i duuużo mu brakuje do dzieł pana Władysława Pasikowskiego"... - tak zwłaszcza do 'Psów" - nosz sie uśmiałem...

photograph1

śmiech to zdrowie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones