PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795063}
6,5 87 657
ocen
6,5 10 1 87657
5,2 24
oceny krytyków
Pitbull. Ostatni pies
powrót do forum filmu Pitbull. Ostatni pies

Dlaczego w polskich filmach kiedy gadają po rosyjsku albo niemiecku nie ma napisów? Czy to że byliśmy pod zaborami gwarantuje znajomość tychże języków? A więc mam wiadomość! Nie! Nie gwarantuje!

mnulka

Jak się ogląda na nielegalnych źródłach to nie ma

mnulka

W kinie były napisy, więc na wydaniu dvd też będą. Widziałaś bieda wersję, która wyciekła do sieci i chcesz coś przy tym ugrać.
Żałosne. Poza tym sceny w języku rosyjskim czy niemieckim są na tyle czytelne, że nawet bez znajomości języków można wszystko ogarnąć z kontekstu danej sceny. Podstawowe słownictwo zarówno jeśli chodzi o język rosyjski i niemiecki, którego może nie rozumieć totalny leser olewający edukację.

ocenił(a) film na 4
PanKracjusz

Jak śmiesz mnie obrażać. Nie znasz mnie. Nie oglądałam "biednego wycieku do sieci" tylko wersje w kinie. I nic Ci do mojej znajomości badź nie języków.

ocenił(a) film na 10
mnulka

To niestety ale coś kręcisz, bo w kinie były napisy, a byłem 2 razy; raz na premierze w Multikinie w Złotych Tarasach i raz w małym kinie u siebie w mieścinie i w obydwu przypadkach były napisy zarówno jak gadali po rusku jak i szkopsku.
Pewnie oglądałaś na którymś serwisie hostingowym typu CDA czy OpenLoad, lub pobrałaś z Chomika, dlatego nie było napisów :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones