PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8692}

Planeta małp

Planet of the Apes
6,0 70 800
ocen
6,0 10 1 70800
4,1 13
ocen krytyków
Planeta małp
powrót do forum filmu Planeta małp

Tim Burton? To wybitnie był film robiony na zamówienie i sam Tim Burton nigdy by nie wymyślił, żeby zrobić taki shit.
Pierwszawersja daje rade (zwłaszcza zakończenie), a ten film zupełnie niepotrzebnie nakręcony...
2/10 to max

ocenił(a) film na 3
Zygfryd666

Niestety przykre ale prawdziwe. Nie mogłem uwierzyć że Burton popełnił coś takiego. Pierwowzór to prawdziwy majstersztyk (nie pod względem kunsztu artystycznego tylko końcowego efektu) ale to... To jest chała totalna! Jeden z gorszych filmów jakie widziałem w życiu.

ocenił(a) film na 2
Lukens

I co najgorsze - grał tu Tim Roth... oh my God!

Po co powstaje obecnie tyle remake'ów? :/ Dobre filmy powinni zostawić w spokoju, a nie ciągnąć z nich kasę na siłę.

Zygfryd666

Jak to powiedział Smurf Maruda: "Niecierpię remake'ów klasyków!".
Na szczęście nie oglągałem tego i widząc po komentarzach nie zamierzam. Rzeczywiście ostatnimi czasu dużo się odgrzewa. Już regułą stało się, że rimejki są o kant d**y. Psucie tylko dobrego wrażenia po oryginale.

ocenił(a) film na 2
Zygfryd666

Puścili by w kinie starą wersję, to mogliby ludzie nie pójść, bo efekty za słabe. Tylko o kasę chodzi. Tylko i wyłącznie. Żal mi tych producentów i ludzi, którzy nie potrafią wymyślić nic nowego (a raczej nie chcą).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones