PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8692}

Planeta małp

Planet of the Apes
6,0 70 800
ocen
6,0 10 1 70800
4,1 13
ocen krytyków
Planeta małp
powrót do forum filmu Planeta małp

A ja mam pytanie... :)

użytkownik usunięty

Na stacji Oberon były małpy, ale z tego co pamiętam w większości szympansy. No, goryli to ja tam bynajmniej nie widziałem;). <spoiler>
Zaś na tej planecie, na której statek ów się rozbił jest ich mnóstwo odmian i gatunków, typu gorylowate, szympansowate i orangutanowate;).
Więc, zakładając że na owej planecie, małp wcześniej nie było, to skąd wzięły się te wszystkie odmiany i gatunki małp?
I skoro to nie była Ziemia ( a nie była, bo widziałem tam dwa księżyce), to skąd ludzie? Skoro niby cała załoga została wybita przez małpy, zaraz po katastrofie.????

Malpy, szympanse, goryle ... bez wiekszego znaczenia. :)))

Widziales (widzieliscie) 2 ksiezyce czy 2 Slonca? Bo ksiezycow moglo byc wiecej / mniej , przelatywal bardzo szybko kolo roznych planet, wiec moglismy widziec 2 ksiezyce. Ale jesli byly 2 _Slonca_ to na bank Planeta Malp nie byla Ziemia.

Zaloga zostala wybita, ale dzicy ludzie zyli na tej planecie 'od zawsze'.

użytkownik usunięty
user60202741

Bez znaczenia;), dobre...;), mimo to ciężko z szympansa zrobić goryla;).
Dwa księżyce, podczas nocy na tej planecie. Widać je było doskonale podczas wszystkich nocnych scen. Choćby gdy żołnierze Thade'a pokazywali mu miejsce katastrofy Lea. Więc Ziemia to to nie była na pewno.

Dzicy ludzie żyli 'od zawsze'? Skąd się wzieli? Z czego wyewoluowali skoro nie było małp?;)

ocenił(a) film na 4

Trudno doszukiwać się logiki w tym filmie, po obejrzeniu miałem wrażenie gwałtu popełnionego na moim mózgu;)
jedyne co dobre w tej ,,superprodukcji" to właśnie charakteryzacja i rola Tim Roth'a ukazująca jego wybitne zdolności aktorskie - mimo pełnego zakamuflowania;)
moja ocena 4 a i tak byłem zbyt hojny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones