PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8692}

Planeta małp

Planet of the Apes
6,0 70 800
ocen
6,0 10 1 70800
4,1 13
ocen krytyków
Planeta małp
powrót do forum filmu Planeta małp

dać drugą część.Tak sie ten film skończył że z powodzeniem mogliby nakręcić kolejna część.Mogłaby przyćmić 1 bo nie ma co ukrywać,film był kiepski.Jestem ciekawy co by zrobił główny bohater po wylądowaniu na planecie która znowu jest pod panowaniem małp.

użytkownik usunięty
ziolo

Weź człowieku nie prowokuj... ;)

:)
Naprawdę chciałbym, aby zmazano plamę po kiepściutkim filmie Burtona. Uwielbiam starsze wersje Planety Małp, a niestety nowa wersja powoduje,że młodzi ludzie myślą, iż jeżeli nowy film jest slaby, to co dopiero starsze wersje praktycznie bez efektu. Dlatego marzy mi się, żeby powstał w końcu porządny film, które mógłby nawet przyćmic genialne starsze wersje ( wiem marzenie:)).

użytkownik usunięty
ziolo

Ta wersja dorównała moim zdaniem pierwowzorowi z 68!

Film bardzo mi się podobał. Dobra rozrywka. 8/10.

Pierwsza PM była najlepsza kolejne części i serial były już słabsze( np. To z Bombą)

Choc Kornelius i Zira w przeszłości z dzieckiem - to była świetna częśc!

ocenił(a) film na 6
ziolo

Zdecydowanie powinni byli nakręcic sequel. Film nie taki straszny jak mówią. Ma swój ciekawy klimat. Z 2 mogło by byc coś naprawde interesującego.

Dude_

Zgadzam się z Triglav. Film porównywalny z tymi z lat '60. Dajecie słabe noty, bo przyzwyczailiście się do obrazu tych "staroci" (nie ukrywam, że też były dobre) z XX wieku. Ale teraz jest technika... Myślę, że Burton stworzył świetny film a zakończenie dopiero dobiło (w pozytywnym sensie). Mógłby nakręcić nawet II część. Założę się, że gdyby ten film był PIERWSZY z tego cyklu to odniósł by sukces, ale nie jest. Wszyscy go oceniają według starych wersji...

Oto moje zdanie.

ocenił(a) film na 9
CritiX

całkowicie się z Tobą zgadzam

za krótki;/

ocenił(a) film na 8
justa208

Dobrze by było ale nie wiadomo czy tam ludzie też są niewolnikami. Ja bym tylko chciał się dowiedzieć przed napisami końcowymi co było potem i JAK DO TEGO DOSZŁO??? Choć nie powiem ale 2 część byłaby też fajna. Nawet wszedłem zobaczyć na ten film bo myślałem że jest 2 część.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones