PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8692}

Planeta małp

Planet of the Apes
6,0 70 800
ocen
6,0 10 1 70800
4,1 13
ocen krytyków
Planeta małp
powrót do forum filmu Planeta małp

Że nie znacie sie aż tak bardzo na filmach bo skąd ta ocena ??? Skąd te opinie ??? Przecież film jest świetny owiele lepszy od starej wersji a mimo to stara jest wychwalana a ta ganiona po prostu SZOK
Poza tym trzeba przyznać że taki film w wykonaniu Tima to coś nie codziennego bo w końcu facet specjalizuje sie w innym klimacie niz ten.

ocenił(a) film na 5
ninja_4

ja mu 7 dałem i myślę że jest to dobra ocena dlatego filmu ani nie naciągana ani nie za wysoka mocna 7. ale niestety poprzednie 5 części miały swój klimat i choć były nakręcone 40 lat temu to do dzisiaj są bardzo lubiane nawet przez tych dla których film to tylko efekty specjalne. tak jak w Gwiezdnych Wojnach dla mnie te starsze są troszkę gorsze szczególnie Nowa Nadzieja bo Imperium Kontratakuje i Powrót Jedi są u mnie w tej kolejności na 2 i 1 miejscu z GW a tu całkowicie na odwrót starsze są lepsze(chyba jedyna taka seria filmów) ale ta nowa też wcale zła nie jest

Joker_27

Mi się fil wcale nie podoba, jest taki dziwny , i beznadziejny oczywiście moim zdaniem

ocenił(a) film na 9
katarzynakp1

Jak na tamte czasy owszem były nieźle nakręcono lecz dzisiaj są lepsze metody kręcenia filmów i naprawde trzeba sie starać by film był gorszy od pierwotnej wersji no bo sora jak kogoś uraziłem ale 6 za ocenę to nieco przesada
Tak w ogóle film daje do myślenia bo cholera to wie co w tym kosmosie może sie znajdować czarne dziury itp to tak nieco filozoficznie odemnie :p

ninja_4

Mnie jedynie denerwują porównania do starych części,które swoją drogą niewiele w ocenie różnią się od tego.
Poprzednie wersje opowiadały historie od początku do końca,tworzyły pewną całość,owszem były bardzo fajne i niepowtarzalne ale po co te porównania z tym filmem ?

Ten jest jedynie odświeżeniem tematu z dużą ilością efektów specjalnych,nową fabułą choć w pewnym stopniu nawiązującą do pierwowzoru.

Nie jest on kontynuacją tak więc dla mnie stanowi odrębny film dlatego oceniam go niesugerując się poprzednikam bo to jest zbędne.

Równie dobrze Burton mógł nakręcić od nowa wszystkie części i znaleźli by się zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy tego.

Daje 7/10

-dobre efekty
-trzyma się kupy
-ciekawe zakończenie dające możliwość nakręcenia kolejnej części

Paz_Vega

mi sie b. podobalo, ze to nie byl stricte remake. scenariusz bardzo roznil sie od pierwowzoru, a jedynie jego zarys (malpy>ludzie) pozostal. To mi sie bardzo spodobalo poniekad, bo moim zdaniem robienie remake'u czegos w taki sam sposob w jaki zrobiony zostal oryginal to glupota

ocenił(a) film na 9
Satch

Omenu jako rmake'u czy jakoś tak nic i nikt nie przebije gdzie dialogi są nawet takie same

ocenił(a) film na 5
ninja_4

mi się właśnie trochę ta fabuła mniej podobała niż w oryginalnej planecie małp ale nie wiem jakby mi się teraz podobała bo prawie nic z nich nie pamiętam, ostatni raz je oglądałem jak były ostatnio na Polsacie czyli już dawno. I ciekawi mnie to zakończenie wczoraj jak oglądałem to byłem prawie pewny że zaraz się obudzi i się okaże że to tylko sen a tu się okazało że to prawda ale nigdy się nie dowiemy co się tak naprawdę wydarzyło. większość z filmu była niezadowolona ale powinni dać szansę Burtonowi na nakręcenie sequelu a tak za niedługo będziemy mieć kolejny remake i wszystko od początku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones