PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628174}

Pod ścianą

Forced to Fight
155
chce zobaczyć
Pod ścianą
powrót do forum filmu Pod ścianą

Film

ocenił(a) film na 7

Witam !:) Czy wiadomo coś o tym filmie ?? jestem zainteresowany Garym Danielsem i jego nową rolą .. Myślę, że takimi filmami mógłby powrócić :)

ocenił(a) film na 7
Popcornshow

Jest trailer w necie http://www.youtube.com/watch?v=EH44g8ygZO8 tyle wiem

ocenił(a) film na 7
frycek49

Widziałem już :) jest odjechany ! a Daniels w formie jak zawsze ;O Ale mam wątpliwości, że będzie dostępny ten film .. ;/

ocenił(a) film na 7
Popcornshow

Ooo wreszcie Gary Daniels po latach wystapi w głownej roli, też chetnie bym zobaczył ten film.

ocenił(a) film na 7
Pijany_Mistrz

:) tyle, że trailer jest już kilka miesięcy, a o filmie nic nie słychać :((

ocenił(a) film na 5
Popcornshow

film juz jest
tylko niech mi ktos powie dlaczego nie kojarze tego danielsa?
nawet jesli nie widzialem zadnego jego filmu, to dlaczego nie przypominam sobie zebym kiedykolwiek o nim slyszal ;o
zastanawia mnie to bo wlasnie wyczytalem ze to byla jakas gwiazda kina kopanego

uncut

Daniels był gwiazdą kina kopanego lat 90tych, wtedy jego filmy można było oglądać na kasetach VHS i był tak samo popularny jak Cynthia Rothrock
,Don 'The Dragon' Wilson, Jalal Merhi, Loren Avedon, Richard Norton, Billy Blanks.
Natomiast z początkiem lat 2000, kiedy DVD zastąpiło kasety VHS nie wiedzieć czemu jego sława jak i innych gwiazd tego okresu zanikła..
Być może zwiększył się szał na filmy z efektami komputerowymi, które zaczęły stanowić podstawę wypuszczanych filmów do kin i tym samym wyparło klasyczne kino kopane.
Co jakiś czas oczywiście wychodzą filmy z aktorami tego starszego pokolenia, ale nie robią już takiego wrażenia na widzach jak w latach 80-90.




Popcornshow

Film jest na Exsite 480p,ale jeszcze bez napisów

ocenił(a) film na 7
Artur7335

Łoo poważnie ;OO Ale Jazda ! Muszę go obejrzeć :) pewnie to będzie żadna rewelacja ale popisówkę Garego zawsze lubię zobaczyć :D

Popcornshow

Takimi filmami to raczej nie powróci. To chyba jego najgorszy film, oklepany temat, słabe sceny walk.
Już ciekawszą rolę miał w Niezniszczalnych, choć nie była to rola główna i grał złego.

ocenił(a) film na 7
Cyszard

Masz rację Cyszard !:) myliłem się o powrocie jego i mam takie samo zdanie :P ostatnio oglądałem : Zabójcze Polowanie :) fajną ma walkę Gary ze Steve.m Austinem :) Aaa co do filmu Forced to... Gary niezłe szpagaty robi nadal :P i jest lepszy na pewno od Van Damme ;)

Popcornshow

Ja ostatnio oglądałem z Danielsem Mroczne żniwa z 1999r. I przyznam że nawet fajny filmik taki w klimacie post apokalipsy, i walki były na wysokim poziomie.

ocenił(a) film na 7
Cyszard

Ooo :) Dziś może obejrzę :) teraz oglądałem 12 rund , podobał mnie się :) a za chwilę bd leciał z filmem w roli głównej Seagal : Poza zasięgiem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones