PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399848}

Podróże w czasie: najczęściej zadawane pytania

Frequently Asked Questions About Time Travel
6,5 5 768
ocen
6,5 10 1 5768
7,1 7
ocen krytyków
Podróże w czasie: najczęściej zadawane pytania
powrót do forum filmu Podróże w czasie: najczęściej zadawane pytania

W komentarzach dużo osób chwaliło film, więc pomyślałem obejrzę sobie. W połowie seansu byłem na skraju załamania nerwowego :).
Dwa powody:
1.Brytyjczycy nie potrafią robić komedii. Mają specyficzne i słabe poczucie humoru. Te prezentowane w filmie było momentami na poziomie dzieciaków z gimnazjum.
2.Jeżeli chodzi o wątek sci-fi. Niby ciekawy to jednak przez większość filmu strasznie nużący(a nawet zamulający).

Także fakt faktem pomysł ciekawy ale to i tak za mało. 4/10
"Autostopem przez galaktykę" - to była komedia sci-fi

ocenił(a) film na 7
demson

Brytyjczycy potrafią robić świetne komedia, żeby daleko nie szukać, "Jaś Fasola", "Wyścig Szczurów".
Autostopem przez Galaktykę to taka sobie komedia, nie wzbudziła we mnie zachwytu.

cyfrowy_baron

Jak ludzie są podobnie i zarazem różni, mi na przykład oba filmy się bardzo podobały i złego słowa na żaden nie powiem.

CyBerGH0ST

obejrzałem ten film na HBO ostatnio i film był porządku,Brytyjczycy mają specyficzny humor

ocenił(a) film na 9
luck191

Wystarczy spojrzeć na Monty Pythona. Mówi samo za siebie, ocena Twórców 8.8, 8.9. Jak byłem mały nie rozumiałem tego humoru oglądając go w TV, teraz mnie śmieszy, chociaż też mógłbym powiedzieć, że wydaje się być na niskim poziomie. Ale to jest właśnie śmieszne w Brytyjskim humorze, dlatego lubię ich komedie. Może dla tego, że się na nich wychowałem, Allo Allo, Pan Wzywał Milordzie i wiele innych tytułów. Jakby Anglik obejrzał dajmy na to Misia albo Alternatywy 4 też by nie wiedział co w tym jest śmiesznego. Moja rada taka, lepiej oglądać to co się lubi, zamiast zmuszać się i męczyć przy czymś czego nie można zrozumieć.

ocenił(a) film na 7
demson

jak nie lubisz brytyjskich komedi to po chooj je ogladasz?

czewrony

a po co przeklinasz ???

ocenił(a) film na 7
demson

Ten film to żadne arcydzieło, obejrzyj lepiej IT crowd, to może zmienisz zdanie. Ja daję 7/10 bo było jednak kilka rewelacyjnych momentów :D

rita83

Popieram, to fakt. "IT Crowd" jest nie do pokonania .
Podobnie jak "Little Britain".

ocenił(a) film na 10
demson

jak dla mnie trochę lepszy humor ale gorsze wykonanie niż autostopem przez galaktyke

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones