Pogromcy duchów znów muszą stawić czoła złym mocom z zaświatów. Tym razem zły mag sprzed kilkuset lat chce powrócić na Ziemię w ludzkiej postaci i potrzebuje do tego ciała małego dziecka. Na swoją ofiarę wybiera synka Dany Barrett. Ale łowcy duchów postarają się utrudnić mu realizację planu.
Ten film jest naprawdę bardzo fajny. Najlepsza jest scena ze Statuą Wolności. Ocena powinna być wyższa.
Uwielbiam ten film, mam do niego wielki sentyment
Ostanie 30 minut filmu robi różnicę. Świetny klasyk końcówki lat 80. Szkoda ze dziś juz nie ma takiego klimatu w filmach. Mam na VHS wersje w której lektor spolszcza imiona i mówi Piotr i Janusz. Film który trzeba sobie przypominać co jakiś czas bo warto.
dobry sequel, humor, klimat, fajne efekty specjalne no i po raz kolejny znakomita obsada, pamiętam, że tą część oglądałem jako pierwszą
Prawda? okropnie dużo kiślu zu żyli... fe... nei chciałabym tak się w nim taplac =/