PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775769}

Pokémon Detektyw Pikachu

Pokémon Detective Pikachu
6,4 50 893
oceny
6,4 10 1 50893
5,8 14
ocen krytyków
Pokémon Detektyw Pikachu
powrót do forum filmu Pokémon Detektyw Pikachu

Czy tylko mnie się wydaje, że trochę robią to pod styl "Ted'a"? Pikachu z tym męskim głosem i ta komediowa otoczka z tym, żeby z głównego bohatera trochę zrobić głupka. Przynajmniej takie wrażenie odniosłam po zwiastunie...

ILoveRock23

Miałem to właśnie napisać ^^ Oglądając zwiastun miałem wrażenie, że to taka komedia dla dorosłych na wzór Ted'a albo Paul'a (https://www.filmweb.pl/film/Paul-2011-490878) tylko inny stworek ^^ Tymczasem to jest podobno film familijny i głos Reynolds'a niezbyt pasuje do "słodkiego" Pikachu.

Od strony marketingu rozumiem jednak wybór jego głosu, wszak widownia Deadpool'a (czyli sporego sukcesu finansowego z Reynolds'em w roli głównej), to w dużej mierze pokolenie ludzi oglądających w dzieciństwie Pokemony i inne tego typu seriale animowane tamtych lat :]

Patrhas

Film przecież jest na podstawie gry, w której pikachu też ma niski głos. Radzę sprawdzić.
Również nazywa się detective pikachu.

Patrhas

Błędne założenie, że Pikachu ma być słodki. Film jest na podsawie gry, gdzie Pikachu mówił i wcale nie brzmiał jak słodki stworek. Polecam sprawdzić.

ocenił(a) film na 5
ILoveRock23

Trochę dziwne skojarzenie. "Pokémon: Detektyw Pikachu" na pewno nie jest robiony pod "Teda". W "Tedzie" humor był wulgarny i niskich lotów. W Pikachu będzie raczej taki humor jak w Deadpoolu, ale łagodniejszy.

ILoveRock23

Spokojnie, pod koniec filmu ładnie wyjaśniają dlaczego Pikachu mówi takim, a nie innym głosem. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones