PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690820}

Pokot

6,2 71 790
ocen
6,2 10 1 71790
5,3 41
ocen krytyków
Pokot
powrót do forum filmu Pokot

Film może być bardzo mocny. Już w zwiastunie jest okropna scena na fermie lisów. Moje marzenie to wystrzelić tych zwyrodnialców myśliwych.

bartek_bz

Ok, a zabijanie zwierząt w uboju rytualnym tzn żywność koszerna cie nie boli?
Holland jest mega hipokrytka ale nie mój cyrk nie moje małpy, dodatkowo jej małpy zniosły ustawę o zakazie takiego uboju.

elendir

też mnie boli. Nie znam poglądów Holland, nie mogę się wypowiedzieć.

bartek_bz

Napisałem tak bo mnie szlak trafia jak patrzę na ten fałsz i obłude, też jestem przeciwko mysliwym nie jadam dziczyzny, ale na większą skalę wydaje się taki uboj - przecież to na eksport idzie dzięki ludziom, którzy zniesli ten zakaz, masowka, a dotyczy też chcąc nie chcąc pani Holand bo to jej środowisko wpieprza koszerna żywność i przez jej środowisko zakaz został zniesiony, oczywiście nie wspomni o tym temacie, lepiej o jakiś kłusownikach się poroszczulac na bliżej nie okredlonym zadupiu w Polsce.
Zresztą kłusownictwo jest nie legane, a uboj jest legalny.

ocenił(a) film na 8
elendir

A gdzie widziałeś ten film, że tak juz wiesz co za czym etc? Jeśli jest kubek w kubek taki jak powieść Tokarczuk to grubo się mylisz.

ocenił(a) film na 1
bartek_bz

Jesteś osoba na wskroś humanitarną i zapewne boleśnie tolerancyjną.
Piękne marzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones