PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833172}
3,4 61 427
ocen
3,4 10 1 61427
3,3 31
ocen krytyków
Polityka
powrót do forum filmu Polityka

Przypadek? Nie sądzę...

Jeśli w filmie będą jedynie politycy PiS-u, to możemy się domyślać, kto jest szczodrym sponsorem powstania produkcji ;-).

Pozdrawiam!

A co, lepiej po wyborach dać? Wiadomo, że film ma zarobić. Po wyborach byłoby mniejsze zainteresowanie. Ale oczywiście teorie spiskowe cały czas w cenie :)

użytkownik usunięty
zambrotta

Jeśli ktoś produkuje film który jedzie tylko na jedną stronę, to znaczy, że albo dostał w łapę albo prezentuje własne poglądy, tak czy siak, materiał jest nierzetelny mający na celu wyłącznie zdyskredytowanie drugiej strony i nie ma tu teorii spiskowych, jedynie logiczny ciąg przyczynowo skutkowy.

Ponadto rzetelniejszy film o prawdziwej polityce już powstał i nazywa się "służby specjalne".

Ooooo, tak! "Służby specjalne" bardzo rzetelny film, ale widzę, że trafiłem z tymi teoriami spiskowymi na ich fana :) A poza tym, nie jest możliwe zrobienie rzetelnego filmu o polityce. To się wyklucza.

użytkownik usunięty
zambrotta

Napisałem, że rzetelniejszy, a nie rzetelny, po drugie rozumiem, że są ludzie z różnym poziomem wiedzy, domyślam się, że Twoja jest dosyć "skromna". Jeśli sądzisz, że nie można zrobić rzetelnego filmu o polityce, to masz bardzo ubogą wyobraźnię.

A rudy donek będzie? I Amber Gold i krewetki u Sowy i wiek emerytalny :)

ocenił(a) film na 1
BohseOnkelz

Nie będzie. Vegeta to lizuz PO>

ocenił(a) film na 1

Trafiłeś w sedno, a jak ktoś jest niekumaty i ogląda tylko i wyłącznie TVN24, który mu wyłączył samodzielne myślenie, to tego nie dostrzeże.

billy1979

Ja oglądam TVN24. TVP próbowałem wielokrotnie, ale niestety po 5 minutach nie dawałem rady. Tak jednopartyjnej i zakłamanej telewizji nie było za żadnych rządów. Dzisiejsza TVP przejdzie do historii

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
magdalenanockowska939

pokaż mi chociaż 1 fragment TVN24 w którym mówi się źle o PO. A no rozczarujesz się bo takiego nie ma i nie będzie :) ale ty dobrze o tym wiesz bo jesteś po prostu za PO i klapy masz na oczach bo nie widzisz ze tak jak I TVP tak samo TVN jest jednopartyjny , dlatego normalni oglądają POLSAT :)

savvi86

Polsat też idzie w stronę PiS, ale bardziej się kamuflują

savvi86

Zacznijmy od tego że nie jestem ani za PO ani za PiS. Ja po prostu wybieram mniejsze zło. Co do Twojego pytania. Proszę bardzo. Przykładów jest wiele. Zgadzam się z Tobą, że TVN jest bliższy PO, ale w przeciwieństwie to naszej tv reżimowej potrafi pokazać chociażby aferę związaną z Amber Gold czy nie tak dawno Niesiołowskiego czy Gawłowskiego. Chcesz więcej przykładów, wystarczy poszukać w internecie. A z drugiej strony, weźmy ostatnią aferę hejterską. Zero w wiadomościach, zamiast tego same pochwały rządu w jakim do kraju mlekiem i miodem płynącym żyjemy. I tak jest cały czas. Przykładów można tu wymieniać i wymieniać. Co do Polsatu, można tu dyskutować. Kiedyś może tak było jak piszesz, teraz uważam że jest 60 do 40 na korzyść rządzących. Pozdrawiam wszystkich racjonalnie myślących

savvi86

Właśnie teraz mówią źle o PO, dokładnie o mafii paliwowej. Jeszcze jakieś przykłady ?

ocenił(a) film na 6
magdalenanockowska939

a w tvpis mówią o pisowskiej mafii vatowskiej ? tak tylko pytam bo nie oglądam

amzet

Ja już tej reżimowej telewizji nawet nie próbuje oglądać, szkoda mojego czasu. To jest tv rodem z Korei Pln

ocenił(a) film na 1
savvi86

Najgorsze w TVN24 jest to, że to telewizja proniemiecka. Nigdy nie powiedzą nic na Niemców. W dodatku bronią zbrodniarzy 2WŚ i nie chcą aby Niemcy płacili za swoje zbrodnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
billy1979

Proniemiecka telewizja która broni zbrodniarzy II WŚ. Człowieku ty masz pojęcie o czym ty piszesz? XDDDDD

ocenił(a) film na 1
kiler1998

TVN to proniemiecka telewizja podobnie jak PO to proniemiecka partia. Nie chcą reperacji wojennych i wszystko sprzedawali Niemcom jak rządzili. Tusk o mały włos sprzedał LOT. Jak oglądasz propagandę, to nie wiesz co się dzieje.

billy1979

Jakie reparacje o czym ty mówisz? Każdy wie, że Niemcy nie wypłacą żadnemu krajowi reparacji za II WŚ a tym bardziej Polsce... dlaczego? Bo zaraz za Polską będą się domagać tego inne kraje jak Grecja Czechy Norwegia Wielka Brytania etc.
To jest polityczny bełkot pisowski aby mamić ludzi bajkami.
TVN należy do amerykańskiej grupy Discovery a treści w programach informacyjnych nie każdemu mogą się podobać bo ludzie kierują się swoimi poglądami. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć co się w Państwie dzieje to wybierze Polsat albo TVN, bo to co daje TVP jest ułomną propagandą.
Jeżeli twierdzisz, że TVN jest proniemiecka to w takim razie Niemcy przedstawiają rzetelniejsze informacje niż Polska stacja TVP.

ocenił(a) film na 2
kiler1998

Żydom jakoś wypłacili i teraz są najlepszymi przyjaciółmi.

magdalenanockowska939

a TVN to jest według Ciebie wielopartyjny? XD zażerają i szczują na PiS, nic więcej poza tym nie robiąc. To jest według Ciebie super?

TheDarkPrince_47

Umiesz czytać ?

magdalenanockowska939

Nie umiem. A Ty widziałaś jak wyglądają wywiady w tvn z politami PiS a jak wyglądają w TVP z politykami PO? Ostatnio Jaki miał tą nieprzyjemność być gościem w TVN. Żadnego zdania nie pozwolili mu skończyć. Tego w TVP nie ma, każdy ma prawo na wypowiedź, a że nie ma nic ciekawego do powiedzenia oprócz plucia na PiS to inna sprawa.

TheDarkPrince_47

Każdy ma prawo na wypowiedź, no proszę Cię. Sam siebie okłamujesz. Dla mnie TVP jest reżimowa czy Ci się to podoba czy nie. Według Ciebie np. zamazywanie serduszek WOŚP czy wyciszanie gwizdów publiczności w Opolu przy przemówieniu Kurskiego to normalne rzeczy. Gdzie takie praktyki się stosuje ? W normalnym państwie ? Przykładów można tu wymieniać o wiele więcej. Czy dla Ciebie dziennikarz który o śp. prezydencie Adamowiczu wypowiada się słowami "jakie życie taka smierc, jaka śmierć takie życie", jest godzien wykonywać zawód dziennikarza ? Nie przeczę, że TVN jest polityczny, bo jest. Ale na pewno nie w takim stopniu jak TVP. Swoją drogą nie rozumiem ludzi którzy za niektórymi politykami tak stoją murem i zaparcie ich bronią jakby to były jakieś gwiazdy. Idolem to może być aktor, piosenkarz czy sportowiec. Ale nie polityk !

magdalenanockowska939

Szczytem bezsensu i absurdu jest jak celebrytów miesza się do politycznych celów jak to robiło PO przed wyborami. Michalczewski np. A masz prawo pozwolić żeby Ci prali mózg gdziekolwiek chcesz. Czy to tvn czy TVP jeden grom. Rób jak uważasz.

TheDarkPrince_47

Mi mózgu nikt nie wyprał i nie wypierze bo potrafię samodzielnie myśleć. Dla mnie wszyscy politycy to kłamcy i złodzieje, ale niektórzy są jeszcze oszołomami... P.S. Nie odpowiedziałeś na moje pytania

magdalenanockowska939

No nie stosuje się w normalnym państwie takich praktyk. Ja wcale nie oglądam TV. Tylko się wkurzam jak się sieje propagandę ogólnie. A ten film to propaganda i to na chwilę 0rzed wyborami.

TheDarkPrince_47

Wydaje mi się, że robienie katastrofy z awarii w Czajce jest o wiele bardziej nie fair. To jest tylko film i trzeba być idiotą, żeby brać to w stu procentach na poważnie. Natomiast pitolenie w wiadomościach tvp
(ogólnopolskich oraz transmitowanych via sat), że za awarią stoi prezydent Warszawy i że sobie nie radzi z rządzeniem, bo... rura pękła, to szkoła czysto Goebelsowska.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HRA

Widzę, że u "ciebie" impotencja umysłowa na najwyższym poziomie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HRA

Idiotę to zrobiłeś już z siebie Ty. Wiedz, że istnieje coś takiego jak argumenty, ale po Twoich komentarzach widać, że nie wiesz czym są. Dziękuję, dobranoc

ocenił(a) film na 1
magdalenanockowska939

Tyle wiesz o argumentach co mój kot o nurkowaniu podlodowym, więc ogarnij się w końcu. ...
Uczesz, umaluj....no zrób coś ze sobą na miły Bóg.
Pozdrawiam serdecznie.

HRA

HRA: "Tyle wiesz o argumentach co mój kot o nurkowaniu podlodowym"

To wymaga badań w dziedzinie wiedzy o tym nurkowaniu... Ale już samo badanie dostarcza badanemu wiedzy o przedmiocie badań.


ocenił(a) film na 1
magdalenanockowska939

Jesteś hipokrytą, skoro tak sądzisz, ja śmiem twierdzić że TVN jak i TVP pobiły rekordy w przebijaniu się ze swoją fałszywą propagandą do stopnia absurdu kultowych filmów Barei i obie przebiły reżimową TVP z czasów głębokiego PRL-u , na ten przykład gdy się włączy stare kroniki filmowe to oddają one więcej realizmu niż obie te telewizje we współczesnych czasach :P

billy1979

Więc jestem niekumaty..ile mnie znasz?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
billy1979

Proszę wyłączyć TVP i zacząć normalnie myśleć

ocenił(a) film na 1
kamil_gurak1995

TVP Info to propagandowa telewizja ale TVN 24 to już totalna porażka. Robi całkowitą sieczkę ludziom z mózgów.

zambrotta

Śmiem twierdzić, że Ucho Prezesa było dość rzetelne.

ocenił(a) film na 1
zambrotta

Przed wyborami samorządowymi wyszedł Kler. Przed euro wyborami wyszedł film sekielskich. Przed wyborami parlamentarnymi wychodzi polityka. Tak, to walka polityczna, dlatego TVP lada chwila wypuści swój film który zaatakuje PO - Solid Gold. W dodatku TVP staje się również dystrybutorem filmowym więc z całą pewnością będzie ten film promował.

ocenił(a) film na 3
zambrotta

Vega zszedl na psy nagrywa po 2-3 filmy rocznie ktore sa gowno warte,az dziw bierze ,ze tak znani i dobrzy aktorzy chca grywac w tych pseudo produkcjach...chyba naprawde cienko sie zarabia aktorom w pl

Udowodnij. :)

W społeczeństwie, w którym ludziom chodzi jedynie o to żeby dostać pieniądze tak jest i będzie co tu dużo mówić. Zmienić może coś jedynie jak już nasz budżet całkiem padnie. Póki co ratujemy sie chyba tylko wyciaganiem pieniędzy od ludzi przez ZUS w naszych pięknych sądach. No ale jak Ciebie to nie dotyczy to przecież nie ma znaczenia.

ocenił(a) film na 6

Oceniłeś film zanim go obejrzałeś?!
Nie mam więcej pytań - w sumie, tylko sobie wystwawiłeś ocenę...

zambrotta

propagandowy film przed wyborami jest "teorią spiskową"? Czuję ostro wyprany mózg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones