PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833172}
3,4 61 427
ocen
3,4 10 1 61427
3,3 31
ocen krytyków
Polityka
powrót do forum filmu Polityka

Wszyscy politycy to kłamcy, konowały i złodzieje, bez względu czy są z PISu czy z PO. Jednak Vega tylko i wyłącznie pokazuje tutaj polityków PISu, a gdzie jest Szanowny Pan "Chodź tu Szogunie"???Bądź Pan, Panie Vega konsekwentny jeśli kręcisz film z tytułem polityka...polityka to nie tylko PIS!

Seico

a w moich stracił bo nie pokazał ufoludków!

Seico

Popieram Twoją wypowiedź w całości! Ale konsekwencja nigdy nie była mocną stroną Vegi

Seico

Czy tylko ja widziałem w zwiastunie Grzegorza Schetynę? Czy może Grzegorz Schetyna wstąpił do PiSu? Seico prosimy jako naród Polski o ogarnięcie się.

Seico

Kogo w tym filmie ma grać Daniel Olbrychski?

kpawlak2000

Kierowcę, którego taranuje limuzyna z Szydło.

Seico

Spokojnie. Na wrzesień 2020 planowana jest premiera "Polityki 2", więc może wtedy się doczekasz.

Seico

Jak nie pokazał? Przecież tam jest Schetyna. "House of Cards" też jest o partii władzy, a nie o opozycji ;P

Seico

Przecież jest Pacyna - przywódca opozycji, pokazany jako wyjątkowy kretyn.

ocenił(a) film na 7
szamgar

dokładnie.I kilku innych z opozycji też jest.Zgodzę się, że było ich trochę za mało bo też dają do pieca. Politycy z PO byli i też byli pokazani w złym świetle, więc nie zgodzę się, że ich nie było wcale. Zgodzę się ,iż powinno być ich więcej. Jak inni napisali jest tu pokazana hipokryzja ,cynizm i gra o stołki praz miejsca na listach, wiec im też się dostało.

ocenił(a) film na 3
szamgar

O każdym polityku można tak powiedzieć, jeżeli ma się złą wolę. Moim zdaniem w każdej partii dochodzi do nadużyć, można by się licytować czy godzinami, że ci to, a ci to itd itp, ale problemem tego filmu jest to, że jest słaby jako film, Vega na szybko zrobił film o tematyce gwarantującej wrzawę co równa się dużej ilości widzów czyli kasy. Po prostu chce zarobić na podziałach politycznych

ocenił(a) film na 7
Seico

A może warto się wybrać na film i zobaczyć jak ukazano hipokryzje opozycji?

Seico

Pokazał i to z najgorszej strony - cynizm i hipokryzję. Pokazał również działaczy lewicowych, głupich, przekupnych i agresywnych.

Seico

Konowały, to inaczej lekarze...

ocenił(a) film na 4
Seico

Jest Schetyna przecież, a poza tym to PiS teraz jest u władzy i to PiS pojechał po bandzie kładąc łapę na praworządności i łamiąc konstytucję RP

farmer84PL

zjedz snikersa

ocenił(a) film na 1
farmer84PL

farmer84 to co napisałeś jest śmieszne - gdzie miałeś złamaną konstytucję ? Ja ci mogę podać przykłady łamania konstytucji przez wcześniejsze rządy-aaa i sprawa teczek zostaje-wszyscy wiemy kto zrobił nocną zmianę i kto chciał a kto nie ujawnienia teczek:P

ocenił(a) film na 5
Seico

Pokazał też PO. Ale to PIS rządzi od 4 lat a większość scen była na podstawie autentycznych wydarzeń.

ocenił(a) film na 7
Seico

Może obejrzyj jeszcze raz, tym razem dokładnie

Ashganka

Przecież widzisz, że ten komentarz napisany był miesiąc przed premierą, więc oczywistym jest, że został napisany na podstawie zwiastuna i nijak ma się do całości filmu.

Seico

A u mnie za to, że pomijając sprawy polityczne to zrobił po prostu slaby film, biorąc sie za tak mocną tematyke powinien się bardziej postarać

ocenił(a) film na 1
500movies

Bo to nie ma nic wspólnego z kinem. Vega obudził się zyciowo, przestał chlac widzi że latka lecą to zobaczył że jest szansa na kasę ... Więc poprostu robi na nią skok. Liczy na to że nienawiść do PiSu da mu monetę. W moich oczach to nie jest już reżyser. To twórca kiczu na poziomie smoleńska

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Seico

jestem wyborcom pis a i tak na jesien odam na nich glos a film oceniam na 10 jest bardzo dobry i pokazuje prawde

Lol987654321_filmweb

gratuluję PISowi wyborcy który nawet po polsku pisać nie potrafi..

ocenił(a) film na 10
wisgo

gdzie zrobiłem błond

Seico

Wszyscy politycy to lekarze? :D

jooo

przecież! lekarze dusz..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones