Polowanie na Czerwony Październik

The Hunt for Red October

1990 2 godz. 14 min.
7,7 117 889
ocen
7,7 10 117889
16 814
chce zobaczyć
7,5 10
ocen krytyków
{"rate":7.5,"count":10}
{"type":"film","id":8774,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Hunt+for+Red+October-1990-8774/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Polowanie na Czerwony Październik
  • To jeden z tych filmów który nigdy sie nie starzeje i niewazne czy ogladasz go rok czy 30 lat po premierze bo pewne jest ze wbije Cie w fotel,niesamowicie zaciekawi i sprawi że bedziesz oglądał z wypiekami na twarzy.Absolutne mistrzostwo ŚWIATA ! jak na tamte czasy film zrealizowany perfekcyjnie.A muzyka? trzeba usłyszeć na własne uszy żeby to poczuć!
    10/10
    Karmazynowy Przypływ musi jednak ustąpić pola Polowaniu na Czerwony Pazdziernik.

• Glock ojjj tak...

• Glock Masz rację, ale "Crimson Tide" to moim zdaniem i tak wyższa półka, trochę, ale jednak.

Pozdrawiam

• MarekAntonivsz Karmazynowy przypływ to bajka dla dzieci, do Polowania na Czerwony Październik nie ma podejścia

• filmoborix ocenił(a) ten film na: 9

Glock Polowanie 10/10 ale Karmazynowy 8/10 też daje rade

• crux7 ocenił(a) ten film na: 10

Glock nie wiem, czy Karmazynowy Przypływ ustępuje Październikowi bo oba filmy uwielbiam. problem polega na tym, że chciałem jakiś trzeci w tematyce okrętów podwodnych do tych dwu wcześniej wymienionych dołączyć i nadal szukam, mimo iż widziałem i K19 i Das Boot.