PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118129}

Polowanie na druhny

Wedding Crashers
6,5 98 080
ocen
6,5 10 1 98080
5,9 11
ocen krytyków
Polowanie na druhny
powrót do forum filmu Polowanie na druhny

Film (beznadziejny) jakich mało. Był obrzydliwy i nie śmieszny. Nie rozumiem co mogło się niektórym podobać- płaskie żarty, idotyczne dialogi, jakieś pseudo-erotyczne momenty. Nieudana próba wplecenia wątku 'prawdziej' miłości, przebaczającej kłamstwa i inne takie, do kolejnej amerykańskiej komedii. Wszystkie postacie stworzone na potrzeby urozmaicenia, niestety na podstawie stereotypów. W dodatku mocno przerysowane. Wszystko nie tworzyło zgranej całości, bo było stworzone ze zbyt dużej ilości elementów mających na celu sukces kasowy (który i tak pewnie uzyskano =/)

matryna

bo jak płasko patrzysz to płasko wszystko odbierasz,
mnie film śmieszył a powiem ,że jestem wybredny w komediach postacie nie były przerysowane , dialogi wlasnie na poziomie ale to moje odczucia ..
wydaje mi sie ze przeczytalas/les same pozytywne komenty i dlatego chcesz zasiac ziarno skandaliku na filmwebie ;p

Dazu

Przychylam się do opinii poprzednika - film zaskoczył mnie własnie nadspodziewanie wysokim poziomem, oczywiście w kategorii: rozrywka. Ubawiłam się i o to chodziło :)

No_5

A to ja jednak poprę twórcę tematu - film bardzo mnie zawiódł. Nie rozbawił mnie, a jedynie zniesmaczył. Szkoda, bo temat filmu miał duży potencjał komediowy...

Dazu

Ok. Cieszę się, że wyraziliście swoją opinię. Jak widać, zupełnie różnie odbieramy ten film. Nadal nie wiem w którym momencie, wybredne w komediach osoby, doszukały się dialogów na poziomie.. Gratuluję- profeska ;P
Dazu: Nie zwykłam tak robić i raczej nigdy nie będę.
Jens: 'Zniesmaczył" to idealne słowo!
Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones