PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640318}

Polowanie

Jagten
7,8 122 155
ocen
7,8 10 1 122155
7,9 34
oceny krytyków
Polowanie
powrót do forum filmu Polowanie

..

ocenił(a) film na 8

Film świetny, na prawdę dobry. Ale nie mogę przeżyć tych polowań, no nie mogę, mogli wymyśleć inne zainteresowania tej społeczności, jakieś kopanie piłki, kręgle, no cokolwiek..wiem, że to nie sedno filmu ale dlaczego strzelanie do zwierząt w ramach rozrywki..??

ocenił(a) film na 10
aniadolan1

W krajach skandynawskich jest to dosc popularne ze wzgledu na surowy klimat...i tak zostalo do dzis od wieków. Łatwo mieć pozwolenie na łowiectwo, natomuast kłusownictwo nie jest nagminne i promlematyczne mimo liberalnego podejscia do tematu. Społeczeństwo jest zdyscyplinowane, sami siebie pilnuja kiedy mozna, a kiedy absolutnie nie. W filmie jest to mocno pokazane mysle tylko ze wzgledu na fabułę i silne emocje z tym zwiazane. W Szwecji lasy są królewskie, a wspanialomyslny król pozwala czerpać z darow natury, mieszkancy jednak nie nadużywają tego przywileju. Tego typu zlot 20-30 osob konczy się ustrzeleniem 1 szt zwierzyny w sezonie , raz w roku. U nas odstrzaly regulujace ilosc np dzików to duzo bardziej bezsensowny czy niezorganizowany proceder

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones