PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640318}

Polowanie

Jagten
7,8 122 155
ocen
7,8 10 1 122155
7,9 34
oceny krytyków
Polowanie
powrót do forum filmu Polowanie

Dno.

ocenił(a) film na 1

Film to dno. Nic się nie dzieje. Żadnej akcji. Na filmie bawiłem się jak na gościnach u mojej babci.
Film prosty i żenujący. Odradzam :)

ocenił(a) film na 8
zielonykojot

to jest dramat a nie film akcji , trzeba rozróżniać i bynajmniej nie jest to dno , to kino dla dojrzałych odbiorców i uważam ten film za solidne europejskie kino

ocenił(a) film na 1
Jasior

Wiem co to jest dramat. Uwielbiam ten gatunek filmowy. Np: Zielona mila, Kapitan Philips. Te filmy wywołały we mnie niesamowite emocje. Polowanie oglądałem zamulony, nudziłem się na tym filmie i strasznie męczyłem. Nie chodzi mi o brak akcji znanej z filmów akcji, tylko o jakąkolwiek akcję, która przyciągnęłaby chodź na moment moją uwagę. Film był strasznie nudny. Nie wywołał we mnie żadnych emocji. Żałuję 2 godzin czasu, które straciłem na oglądanie tego gniota... Porażka.

zielonykojot

prosty i zenujacy, to ty jestes.

ocenił(a) film na 1
peterkowalski

Mam prawo do subiektywnej oceny filmu! A Ciebie nikt nie prosi o ocenę mnie dziecko!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
fuberos

Mam prawo do subiektywnej oceny filmu! A Ciebie nikt nie prosi o ocenę mnie dziecko!

ocenił(a) film na 9
zielonykojot

Lepiej wróć do swoich asterixów, sezonow na misie.. Nic dziwnego ze takie filmy mają zanizone oceny, przez takich "koneserów" kina
Co do filmu, świetny! Zresztą jak większość duńskiego kina

ocenił(a) film na 8
zielonykojot

Jeśli "2012" uznałeś za arcydzieło, to szkoda wdawać się z tobą w dyskusję.

ocenił(a) film na 1
rock79

"2012" oglądałem na dużym ekranie pod wpływem alkoholu. Być może dla tego wywołał we mnie takie emocje.

ocenił(a) film na 8
zielonykojot

Dzieciaku aż trudno uwierzyć jak tępy umysłowo jesteś. Szkoda na ciebie czasu i nerwów pelikanie.

ocenił(a) film na 1
gwindak

a Ciebie macocha nie nauczyła kultury i ogłady jak widać :)

ocenił(a) film na 8
zielonykojot

Jakie to typowe dla gimbozjeba obrażać czyjąś rodzinę. Ja tylko byłem szczery do bólu. Niestety takie są fakty przyjacielu, że masz orzeszek zamiast mózgu.

ocenił(a) film na 1
gwindak

Ja też mówię prawdę. Widocznie brakowało Ci miłości ojcowskiej w dzieciństwie. Ojciec powinien Ciebie nauczyć, że należy szanować zdanie innych, a nie tylko wychwalać swoje. Na temat gustu się nie dyskutuje.

ocenił(a) film na 8
zielonykojot

Widocznie ty miałeś tej miłości ojcowskiej za dużo (nie wnikam czy ci wchodził do łóżka w nocy). A gust człowieka mówi dużo o nim samym przez to można wyrobić sobie zdanie na pewne rzeczy. Ot co.

zielonykojot

jak dorośniesz, to zrozumiesz przesłanie takiego filmu. A na tą chwilę wracaj do bajek i filmów dla nastolatków, które wysoko oceniasz.

ocenił(a) film na 1
g6_mariusz

Przesłanie zrozumiałem, co nie zmienia fakty, iż film był żenująco nudny i nieporywający.

ocenił(a) film na 8
zielonykojot

Nie po co? Nie porywający? Nie pogrążaj się.

zielonykojot

hehehe rzekł Żyła :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones