PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640318}

Polowanie

Jagten
7,8 122 155
ocen
7,8 10 1 122155
7,9 34
oceny krytyków
Polowanie
powrót do forum filmu Polowanie

Irytujący film

ocenił(a) film na 3

Całe podejście pracowników przedszkola i pseudopsychologa sprawiło, że nie obejrzałam filmu do końca. Dyrektorka bardzo nieprofesjonalna - jestem pedagogiem i takie zachowanie jak zakładanie z góry winy głównego bohatera, informowanie rodziców o sytuacji przed rozmową dziecka z psychologiem sądowym i "wyparcie się" pracownika to zachowanie w pełni naganne, niepoważne, powodowane osobistymi uprzedzeniami i przekonaniami. Moim zdaniem dalszy ciąg wydarzeń jest winą dyrektorki, bo to ona jest osobą wykształconą i powinna zachować zimną krew, czyli zachować się tak, jak nakazują wszelkie uniwersalne procedury.
O ile zachowanie rodziców, pełne nagonki i uprzedzeń, mnie nie dziwi, o tyle kadra zachowała się źle.
Nie udało mi się obejrzeć filmu do końca, moim zdaniem jest bardzo irytujący... moje nerwy w każdym razie przerósł.

mundaya

Ja jeszcze oglądam :D

ocenił(a) film na 8
mundaya

Taką mieli rolę, zagrać niekompetentne osoby. Jak można oceniać jakość filmu na 3, którego się nawet nie obejrzało do końca, z powodu irytacji charakterem jakiejś postaci?

ocenił(a) film na 3
mi3tek

Nie chodzi mi o ich role, a o niekompetencje postaci. Po wpisaniu tego posta, i ochłonięciu, wróciłam przed telewizor i moje wrażenia niestety się nie zmieniły. Z pedagogicznego punktu widzenia ten film to bajka, ale może mam zboczenie zawodowe...? Film po prostu mi się nie spodobał, to się czasem zdarza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones