PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640318}

Polowanie

Jagten
7,8 122 155
ocen
7,8 10 1 122155
7,9 34
oceny krytyków
Polowanie
powrót do forum filmu Polowanie

Walorami filmu są zdjęcia i świetne aktorstwo głównego bohatera. Ale scenariusz (o ile sam pomysł jest ciekawy) jest dość przewidywalny, wiadomo co się będzie działo, film nie zaskakuje, a postaci na swój skandynawski sposób są wyprane z uczuć i wszystko przeżywają na tyle głęboko że właściwie nie wiadomo czy się lubią czy nienawidzą. Mnie po prostu ten film nie wciągnął, nie zafascynował i tyle.

polakita

Komentarz za przeproszeniem nie ma sensu. Opis jak z lekcji języka polskiego. Bynajmniej nie w wykonaniu solidnego ucznia.
Po pierwsze, co to znaczy "pomysł ciekawy"? Ciekawy pomysł to była "Incepcja", to jest dramat obyczajowy, historia z życia, nie żaden pomysł.
Po drugie, ta Twoja tautologia. To nie kryminał z Poirotem, by liczyć na zwroty akcji i końcowe tłumaczenie, że wszystkiemu winien był ogrodnik.
Po trzecie, paradoks. Nie wydaje mi się jakoby osoby wyprane z uczuć przeżywały cokolwiek głęboko. Nie wiadomo czy się lubią czy nienawidzą? No to masz tu krótką ściągę: przytulają się i całują - lubią; dają sobie po mordzie, rozbijają okna i mordują psa - nie lubią.

Ja rozumiem, że nikogo nie musi fascynować skandynawski dramat, ale żeby od razu pisać takie bzdury?

ocenił(a) film na 5
DeWitt

Spodobal mi sie glowny bohater ale film juz nie, co poradzic :P To jest moje zdanie a nie bzdury.

polakita

Nie, nie, nie. Tam było i Twoje zdanie, i bzdury, w stosunku 1:9.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones