PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640318}

Polowanie

Jagten
7,8 122 155
ocen
7,8 10 1 122155
7,9 34
oceny krytyków
Polowanie
powrót do forum filmu Polowanie

Przede wszystkim jako społeczeństw na wymarciu. Polityka socjalna i poprawność polityczna sprowadzona do absurdu jeszcze przyspieszy ten proces. Według statystyk Eurostatu w 2050 Skandynawowie bedą stanowić niewiele ponad 60% populacji we własnych państwach, a przy ich wydelikaceniu z pewnością da sie te wszystkie Klary i Marcusow stłamsić i zdominować przez 40% Ibrahimow i Fatim. Postawy prezentowane w filmie przez dorosłych sa żałosne i naiwne, ale niestety prawdziwe

ocenił(a) film na 7
Zly_kalafiorek

Połowa pierwszej dziesiątki najszczęśliwszych krajów na świecie to kraje skandynawskie. https://businessinsider.com.pl/lifestyle/podroze/najszczesliwsze-kraje-na-swieci e-w-2018-roku/ygqvhrr
Zauważyłem dziwną prawidłowość, że im gorsza opinia na temat jakiegoś kraju w Polsce, tym częstszy kierunek emigracji.

ocenił(a) film na 9
MichCorleone

Tak bardzo na temat

MichCorleone

Pogadajmy skąd bierze się "szczęście" u skandynawów https://amp.businessinsider.com/images/56b381f5dd0895c4558b46ad-1136-1120.png

ocenił(a) film na 7
Ricz_Forrester

A to ciekawe bo przeglądając fora psychologiczne, w wątkach poświęconych depresji ludzie generalnie opisują, że antydepresanty wywołują u nich wiele różnych stanów świadomości lecz rzadko kto opisuje to jako pozytywne emocje, nie mówiąc o szczęściu stąd też przypuszczenie, że szczęście Skandynawów to zasługa antydepresantów jest dla mnie mocno wątpliwe. Wydaje mi się, że receptą na brak szczęścia nie mogą być antydepresanty bo z tego by wynikało, że w USA niemal wszyscy powinni być szczęśliwi. Sprawa jest znacznie bardziej złożona.

MichCorleone

Nie jest złożona, wszelkimi forami się kolokwialnie mówiąc podcieram, żyłem przez jakiś czas w Skandynawii widziałem tłumy zombie jakimi są szwedzi, norwegowie. Klimat, pogoda, nastroje społeczne z ostatniej półtorej dekady to wszystko się kumuluje prowadzi do alkoholizmu (chyb wszyscy wiemy co spowodowała tamtejsza "walka" z alkoholem. Na dłuższą metę są to państwa antyludzkie i absolutnie nie do życia. Jest super jest super więc o co ci chodzi?

ocenił(a) film na 7
Ricz_Forrester

Nie jest złożona jeśli ktoś ma ciasny umysł. Właściwie Pana wypowiedź wpisuje się w retorykę min. Beaty Mazurek która stwierdziła, że "Szwedzi uciekają do Polski" gdy tymczasem fakty są takie, że w latach 2017-18, do Szwecji wyemigrowało ponad 8 tys. Polaków. To ponad trzy razy więcej niż całkowita liczba Szwedów, którzy mieszkają w Polsce.
W mojej ocenie szczęście Skandynawów to nie zasługa antydepresantów bo ich skuteczność jest wątpliwa a gdyby nawet były takie skuteczne to w świetle danych które Pan podał najszczęśliwszym krajem na świecie powinno być USA. Proszę się lepiej zapoznać z terminem Hygge

ocenił(a) film na 5
MichCorleone

Fascynujące jak propaganda działa. Powielają ją w swoich wypowiedziach ludzie, którzy w życiu nie byli w kraju skandynawskim. Nie mówiąc o znajomości tamtejszych realiów, mentalności i sposobu życia.
Na marginesie- najgłośniejsze procesy, gdzie niesłusznie oskarżono i skazano za pedofilię, miały miejsce w Stanach.

ocenił(a) film na 5
Edna_fw

Oczywiście winę za tę farsę ponosili dorośli. Np. gorliwy pan prokurator, chcący, za wszelką cenę, sukcesu w bulwersującej opinię publiczną sprawie.

Zly_kalafiorek

oho, odezwała się polska rasistowska...

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 5
Zly_kalafiorek

Skąd takie rewelacje na temat Skandynawii?? Z forsowanej w dziwnych polskich mediach propagandy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones