PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640318}

Polowanie

Jagten
7,8 122 158
ocen
7,8 10 1 122158
7,9 34
oceny krytyków
Polowanie
powrót do forum filmu Polowanie

temat filmu bardzo dobry,ale dialogi,zachowania sytuacyjne bohaterow filmu zenujace.najbardziej
nie rozumiem sprawy z dziecmi,ktore opowiadaja o tej piwnicy,dlaczego nie pokazaly policji gdzie
opowiadana piwnica sie znajduje.pobity w sklepie lucas zamiast dzwonic pod 112 i czekac na
przyjazd policji(nastepnym razem ktokolwiek podniosl by na niego reke-zastanowil by sie) wymierza
sam sprawiedliwosc.zachowanie dyrektor przedszkola-debilizm,rodzicow klary,a wiec przyjaciol
lucasa to samo.i moglbym tak dalej wymieniac,ale jak dla mnie filmowi brakuje spojnosci.totalny
chaos panuje przez caly czas.

ocenił(a) film na 9
pawelk1504

Na przyszłość jeśli zakładasz nowy temat naucz się ortografii i poprawnie pisz gramatycznie ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawelk1504

Braaawo, pokazałeś klasę. Przy okazji, dlaczego wyzywasz go od "wsioków" skoro po prostu powiedział ci prawdę? Masz jakieś kompleksy na tym polu?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawelk1504

Czy mógłbyś już proszę zamilknąć, jeżeli nie masz już nic więcej do napisania na temat filmu? Z góry bardzo dziękuję

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
pawelk1504

polska język trudna

ocenił(a) film na 9
pawelk1504

Moim zdaniem film nie jest niespójny. Nie zgłosił pobicia, bo i tak już został oceniony - miasteczko jest małe, policja mogłaby w kwestii wyciągnięcia konsekwencji się powstrzymać/umorzyć śledztwo, cokolwiek. To samo tyczy się dzieci i piwnicy - po co sprawdzać, skoro to na bank dzieci mają rację, a nie jakiś stary zboczeniec? Film oglądałam już jakiś czas temu, ale właśnie jego głównym sensem jest fakt, że z góry przyjęta hipoteza rzutuje na wszystkie przyszłe zdarzenia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
pawelk1504

Ile ,,Pan'' ma lat ? Nawet jeśli ponad 18 to pokazujesz swoją klasę ... Mieszkam w Oleśnicy liczba ludności wynosi około 36 763 co z tego że małe miasto ale nie znasz Historii związanej z tym miastem miastem nie dość że ćwok to ignorant nie potrafiący ortografii . W Oleśnicy mamy bibliotekę łańcuchową jedną w Europie In sito czyli nie jest przenoszona , muszę ci wytłumaczyć bo nie zrozumiesz . A tak ogólnie to nie trzeba być z Wielkich miast aby być kimś . Uważasz Oleśnicą za ,,Pohulanke'' nie jest to wieś ale skoro jestem ze wsi jak widać jestem bardziej wykształcony niż ty . Pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
pawelk1504

Wracaj na żylete kolego , zamiast komentować filmy , których najwyraźniej nie rozumiesz . Btw nigdy nie widziałem tylu zablokowanych postów pod 1 tematem. Musisz mieć chyba problemy z emocjami ;)

Thompston

Widocznie malo widziales,a co do filmu to kazdy ma swoj gust,choc jak spojrzalem to masz podobne oceny w wiekszosci do moich.Na mnie wieksze wrazenie niz ,,Polowanie" zrobil inny dunski film ,,Nordvest"-produkcja duzo lepsza.Z emocjami nie mam problemow zadnych,tylko,jesli ,,ktos" nie ma nic do powiedzenia na dany temat,to niech madrosci na swoje zycie prywatne zostawi,

ocenił(a) film na 9
pawelk1504

Czyli panujesz nad emocjami,tak?
Buaahaaha...

stanlej83

Co wypocinki zablokowali?Uwazaj,by ,,Slazaku" konta nie zablokowali?Grozisz,a mozesz sie bardzo niemilo zdziwic?

ocenił(a) film na 9
stanlej83

ROFL

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones