PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217823}

Posejdon

Poseidon
6,1 32 150
ocen
6,1 10 1 32150
4,2 5
ocen krytyków
Posejdon
powrót do forum filmu Posejdon

Akcja strasznie się dłużyła jak nie mogli przejść przez tą turbinę . Tu dzieciak się topił , tam jeszcze coś trzeba było wyłączyć. Szkoda że ten młody chłopak się nie uratował tylko stary pierdziel :D . Na próżno też walczyła ta kobieta z krzyżykiem na szyi dzięki któremu odkręcili tą śrubę.

ocenił(a) film na 3
Avenalle

Dla mnie gniot, masa nieścisłości. Zacznę od tego, że fala Tsunami porusza się z prędkością ok. 500 km/h tutaj statek przewraca się ze 3- 4 minuty a fala wygląda jakby płynęła 1 m/h, gdzie w rzeczywistości fala zmiotłaby go po prostu. Druga sprawa to śmierć, najpierw umiera typek z obsługi (przełamanie lodów) nikt się nie przejmuje, potem fortepian rozwala "tego złego" szpanera spoko idziemy dalej, umarł to umarł po co drążyć temat (kto się tak zachowuje?) w momencie gdy koleś skoczył do wody, która się paliła miałem ochotę zakończyć mój seans, ale jakoś dążyłem do końca tego padła w końcu dlaczego miałby się zabić o cokolwiek co w tej wodzie pływało? Przecież ludzie codziennie skaczą na główkę w różne miejsca i nie łamią kręgosłupów, prawda? Aż szkoda mi słów na komentowanie tego, gra aktorska poniżej oczekiwań.

użytkownik usunięty
Zavulon

zwłaszcza że mógł spokojnie zjechać do wody po wężu, który trzymał w rękach...

festival gimbusow.

Avenalle

To było najbardziej nieprzyjemne w tym filmie. Wyglądało jakby życie bogatych było więcej warte niż biednych. Po śmierci kelnera miałem ochotę dać sobie spokój z oglądaniem. A potem śmierć tej emigrantki. Natomiast starego Żyda geja nawet uderzenie ciężkich stalowych drzwi w twarz nie zdołało zabić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones