PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394229}

Potwór z wnętrza ziemi

Something Beneath
3,1 103
oceny
3,1 10 1 103
Potwór z wnętrza ziemi
powrót do forum filmu Potwór z wnętrza ziemi

Nie mam wielkich wymagań co do filmów.Lubie poprostu obejrzec film pośmiać sie przestraszyc itd. wyciagnac jakiś morał błachy lub błachy mniej lub jakiś całkiem z kosmosu który zmienia moje życie.W tym filmie jak w żadnym innym nie dotrwałem do końca,nie pamiętam żebym ostatnio wyłączył film w połowie.Zdarza mi się to raz na rok albo rzadziej.
O filmie:
Żadnego potwora,zero strachu,zero napięcia,tylko jakaś ciecz która sie leje ciągle za plecami.To ma być straszne?Ten geek astmatyk którego zabiło w lesie i znaleziono z wydłużonym ryjem perfidnie mruga oczami do kamery gdy ta ekspresowo sie oddala.Pseudo paris hilton zarżnęła sie waląc jednorazowo rękami w lustro?Nawet trupa nie pokazali,co to ma być?
Laske księdza przez pięć minut goni wilk czy pies,dłuży sie takie coś i zanudza.Jak reszta ginęła nie widziałem bo wyłaczyłem jak mówiłem.

Ogólnie nie polecam.Nawet jak sie nie ma kompletnie nic do roboty to lepiej wziąśc trzy pomarańcze i pożonglować

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones