PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229938}

Poultrygeist: Noc kurczęcich trucheł

Poultrygeist: Night of the Chicken Dead
5,6 1 589
ocen
5,6 10 1 1589
5,7 3
oceny krytyków
Poultrygeist: Noc kurczęcich trucheł
powrót do forum filmu Poultrygeist: Noc kurczęcich trucheł

Fast Food Love 

ocenił(a) film na 4

Tytuł i nazwa wytwórni mówią wszystko: Tromaville zostaje zaatakowane przez zmutowane, zmartwychwstałe z grobu indiańskie kurczaki-zombie (tak, coś w ten deseń). Każdy, kto dorobku Tromy choćby liznął odrobinę, wie,czego mniej więcej można się spodziewać: będzie bezpardonowo i niesmacznie. Z reguły oznacza to humor gastryczny, ewentualnie dowcipy o masturbacji. Te są żenujące i wystawiają cierpliwość widza na poważną próbę. Twórcy mają jednak "przebłyski", w wyniku których dostaniemy także nieco zabawy. Bo gdy ekran nie spływa fekaliami lub spermą, potrafi być również zabawnie - duża część gagów czerpie wprost z tradycji czystego absurdu, który jest tu tyleż nonsensowny, co niepoprawny. Do tego dorzucić należy brawurowo wykonywane songi, których teksty są z reguły głupie do bólu, ale... błyskawicznie wpadają w ucho. No i porcja gore, która zadowoli najbardziej zajadłych maniaków flaków i posoki. Efekt finalny to bez wątpienia dzieło, z którego Lloyd Kaufman może być dumny: obrzydliwe, urągające ludzkiej inteligencji, chamskie, nie uznające żadnych świętości. Prawdziwe królestwo złego smaku, ale to akurat powiedzieć można o co drugiej produkcji Tromy. Ocena, koniec końców, to rodzaj średniej, którą pozwoliłem sobie "wyciągnąć". Do seansu nie wiem, czy wrócę, ale soundtrack póki co nie przestaje mi chodzić po głowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones