PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489730}
plakat filmu Poważny człowiek

Poważny człowiek

A Serious Man
6,7 39 053
oceny
6,7 10 1 39053
7,7 24
oceny krytyków
Poważny człowiek

Niezrównani twórcy, zdobywcy Oscarów, mistrzowie czarnego humoru bracia Ethan i Joel Coen (Oscar za „To nie jest kraj dla starych ludzi”, „Fargo”). Po najlepszej komedii minionego roku – „Tajne przez poufne”, przedstawiają jedną z najzabawniejszych komedii nadchodzącego roku. Historia o prawym człowieku, który uświadamia sobie, że całyNiezrównani twórcy, zdobywcy Oscarów, mistrzowie czarnego humoru bracia Ethan i Joel Coen (Oscar za „To nie jest kraj dla starych ludzi”, „Fargo”). Po najlepszej komedii minionego roku – „Tajne przez poufne”, przedstawiają jedną z najzabawniejszych komedii nadchodzącego roku. Historia o prawym człowieku, który uświadamia sobie, że cały świat obrócił się przeciwko niemu. Nagle, z nieznanych mu powodów, opuszcza go żona, a jej nowy kochanek przekonuje Larry’ego, że powinien on wyprowadzić się z domu i zamieszkać w tanim, obskurnym motelu. Na domiar złego, kariera naukowa Larry’ego staje pod wielkim znakiem zapytania.

Poważny człowiek
Zwiastun nr 1 (polski) 1:29
Poważny człowiek
Zwiastun nr 1 1:40
Poważny człowiek
Making of nr 1 3:19
Niezrównani twórcy, zdobywcy Oskarów, mistrzowie czarnego humoru bracia Ethan i Joel Coen (Oscar za ?To nie jest kraj dla starych ludzi?, ?Fargo?). Po najlepszej komedii minionego roku ? ?Tajne przez poufne?, przedstawiają jedną z najzabawniejszych komedii nadchodzącego roku. Historia o prawym człowieku, który uświadamia sobie, że cały świat obrócił się przeciwko niemu. Nagle, z nieznanych mu powodów, opuszcza go żona, a jej nowy kochanek przekonuje Larry?ego, że powinien on wyprowadzić się z domu i zamieszkać w tanim, obskurnym motelu. Na domiar złego, kariera naukowa Larry?ego staje pod wielkim znakiem zapytania. 2010-05-31T22:31:56 https://fwcdn.pl/webv/30/18/23018/thumbnail.23018.4.jpg https://fwcdn.pl/video/489730/powaznyczlowiek_trlpl_640.360p.mp4
Poważny człowiek zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

boxoffice
$31 430 334 na świecie
$9 228 768 w USA
$22 201 566 poza USA
budżet
$7 000 000
dystrybucja
Best Film
studio
Focus Features (przedstawia) / Mike Zoss Productions (koprodukcja) / Relativity Media / więcej
tytuł oryg.
A Serious Man
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.