Powrót Batmana

Batman Returns

1992 2 godz. 6 min.
7,2 88 928
ocen
7,2 10 88928
8 980
chce zobaczyć
8,5 11
ocen krytyków
{"rate":8.454545,"count":11}
powrót do forum filmu Powrót Batmana
  • dagon1911 ocenił(a) ten film na: 8

Wie ktos czy Michelle Pfeiffer robiła sama te akrobacje (bo czasami twarz w kostiumie była łudząca podobna do niej)? Czy raczej to dubler robił wszystko za nią.Z góry dziękuję za odpowiedz

• Qjaf ocenił(a) ten film na: 8

dagon1911 Na potrzeby roli cwiczyla karate, kick-boxing i spedzila duzo czasu na silce, wiec moze faktycznie wykonala czesc akrobacji :D

• AutorAutor ocenił(a) ten film na: 7

dagon1911 Wykonała wszystko sama, podkreślał to Tim Burton w komentarzu do filmu. Podkreślał to, bo był pod ogromnym wrażeniem jej zaangażowania i umiejętności. Nauczyła się akrobatyki, posługiwania się biczem i walki wręcz.

• dagon1911 ocenił(a) ten film na: 8

AutorAutor Wow, jeśli to serio prawda a nie kłamstwo ze strony Burtona to jestem pod ogromnym wrażeniem. Można wiedzieć gdzie można obejrzeć ten komentarz ? Bo wątpię żeby był aktualnie na dvd z filmem a jeśli tak to byłbym wdzięczny za informacje :)

• AutorAutor ocenił(a) ten film na: 7

dagon1911 Tak, komentarz jest załączony do wydania DVD "Powrotu Batmana".
    Jest w wydaniu "Filmowa antologia 1989-1997".

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 7

AutorAutor Mówić to on sobie może :P, skoro Michelle sama to wykonywała to dlaczego nie wykorzystali tego do filmu tylko są cięcia montażowe?

• dagon1911 Przepraszam ale jak był tu poruszony temat catwoman wytłumaczy mi ktoś tę scenę kiedy te koty oblizały seline a ona później stała się catwoman. To była magiczne koty? Bo nagle nauczyła się tych fikołków.

• Demonshunter Tam był jeden kot, ale za to jaki! To był kot Jarka, naczelnika Polski, niekoronowanego Króla Polskiej Polityki.

• edoOo edoOo,jak masz głupoty pleśc to się zamknij.

• Krystian1984 ocenił(a) ten film na: 9

Demonshunter Jesteś głupi czy udajesz? Gdy koty przywróciły ja do życia to stała się jednym z nich dlatego była tak giętka i nieobliczalna.Ten film jest zrobiony na podstawie komiksu więc elementy fantastyki są tu rzeczą normalną.

• Krystian1984 Na podstawie komiksu? znam komiksy, więc następnym razem pisz jak znasz materiał źródłowy, bo to tylko się nim inspiruje, bo geneza catwoman jest inna. A i no fantastyka fantastyką ale fajnie by było gdyby wyjaśnili dlaczego w tym świecie tak to działa.

• styka1991_1302 ocenił(a) ten film na: 9

Demonshunter :)

• Demonshunter Taki sam problem był pod fimem Spiderman (https://www.filmweb.pl/Spiderman). W opisie jest, że ugryzł go radioaktywny pająk. Ja film oglądałem i wiem, że nic takiego nie było. To był zwykły pająk. Radioaktywny był w kreskówce. Ja nie pamiętam aby kobieta kot zginęła a kot przywrócił ją do życia. Po prostu coś jej do głowy nabiło i zaczęła robić te wygibasy, ubierać strój i tak dalej. Nie było w żaden sposób wyjaśnione skąd nabrała tych zdolności.

• Ewiatko ocenił(a) ten film na: 7

Shadow_dawnego_ggggggg Szkoda, że nie pamiętasz, obejrzyj jeszcze raz, dzisiaj np.była powtórka na TVN. Poza tym, muszę Ci zwrócić uwagę, nie ubierać strój, a jedynie zakładać strój lub ubierać się w strój. Pozdrawiam