PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8824}

Powrót do przyszłości II

Back to the Future Part II
7,5 183 264
oceny
7,5 10 1 183264
7,8 32
oceny krytyków
Powrót do przyszłości II
powrót do forum filmu Powrót do przyszłości II

Widziałem to auto na żywo z filmu :) Kiedyś u mnie w markecie Media Markt była wystawa filmowych aut , było między innymi właśnie te auto wehikuł czasu z filmu .Mam do tej pory na komórce zdjęcia chociaż to było robione gdzieś w marcu tego roku ;) Nawet byłem w środku tego auta i bym nawet wrzucił te zdjęcia bo jak przeczytałem te notkę dzisiaj to przypomniało się mnie ;) Chyba zrobię ściemę i wstawię na jakieś portale te zdjęcia i napiszę że wylądowali u mnie w media markt tym swoim autem i że udało się mnie zrobić zdjęcia XD
Chociaż zdjęcia są z przed kilku miesięcy ale jak miałem okazję zobaczyć na wystawie aut filmowych te auto na żywo ;) Cieszę się że się mnie udało bo mogłem zobaczyć te auto już w Marcu . Wygląda naprawdę super jak się obejrzało z każdej strony dokładnie ;) Muszę te zdjęcia pokazać innym bo w końcu jak są ludzie którzy czekali na ten moment przez tyle lat i mówili nawet o tym w wiadomościach ;) To pomyślałem że podzielę się z nimi bo jak mam je do tej pory na komórce , bekę zawsze można sobie zrobić że ludzie wylądowali u mnie Martin McFlay i doktor Emmett Brown xd

ocenił(a) film na 7

XDXDXDD O TY ŚMIESZKU XDXDXDXD

użytkownik usunięty
manga_maniak

Serio mam zdjęcia bo akurat była taka wystawa samochodów filmowych w markecie no i akurat było auto z filmu Powrót do przyszłości .Zrobiłem kilka zdjęć bo były też auta z innych filmów :) Było auto z filmu Pogromcy duchów , Głupi i Głupszy , Scoobydoo , Kto wrobił królika Rogera ? , Flinstonowie , Blues Brothers , Wojownicze żółwia Ninja ....
No i tak udało się mnie zrobić zdjęcia temu autu z filmu Powrót do przyszłości ;) Ale lepsze było auto przypominające psa to z filmu Głupi i Głupszy albo najlepsze było z Flinstonowie takie drewniane całe gdzie wszystko było z drewna zrobione ;) Ale fajnie było w tym aucie Powrót do Przyszłości posiedzieć sobie w środku niego ;) Nawet dobrze wyglądało jak po tylu latach od premiery tego filmu .

ocenił(a) film na 7

Giugaro dobrze co wiedział. Zresztą Scirocco tak przypomina De Loreana, że masakra.

ocenił(a) film na 7
manga_maniak

*dobrze wiedział, co robił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones