PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793882}

Powstrzymać mrok

Hold the Dark
5,1 12 154
oceny
5,1 10 1 12154
6,0 11
ocen krytyków
Powstrzymać mrok
powrót do forum filmu Powstrzymać mrok

Tragedia...

ocenił(a) film na 3

Oglądałam film robiąc paznokcie, czyli 70% mojego skupienia zeszło z filmu na drugi plan. Ale nawet pomimo tego się zanudziła na smierć i mogę o nim powiedzieć tylko jedno-tragedia. Myślałam ze w filmie jest jakiś sens, ale niestety mylilam się.Rozumiem ze oni byli w kazirodczym związku, zrobili sobie dzieciaka a ona go zabiła bo była psycholka zupełnie tam jak braciszek. Ale serio znalazłam w filmie tylko takie wyjaśnienie ze zachowywali się jak wilki. I tyle. 20 policjantów strzelało do typa, żaden nie trafił wszystkich wybił.. rozumiem ze byli swiezakami ale nadal kosmiczna głupota. Niestety to był bardzo słaby film, dawno nie oglądałam takiego dna. Bezsens goni bezsens. Nie oglądajcie go to tylko strata czasu. 3 gwiazdki tylko i wyłącznie za muzykę, widoki i klimat, wszystko po 1 gwiazdce. To było naprawdę koszmarnie beznadziejne... Ehh.

ocenił(a) film na 4
Venetia

Film trzeba oglądać uważnie. Każda scena ma tu znaczenie. Skoro - jak sama mówisz - oglądałaś bardzo pobieżnie, to bez sensu jest że go w ogóle oceniasz.

ocenił(a) film na 3
Sony_West

Nie dawno oglądałam film po raz drugi, nie robiąc przy tym innych czynności, mimo tego moja opinia nie ulega zmianie, nadal jest dla mnie słaby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones