PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504947}

Powtórnie narodzony

Venuto al mondo
7,7 20 822
oceny
7,7 10 1 20822
4,5 4
oceny krytyków
Powtórnie narodzony
powrót do forum filmu Powtórnie narodzony

Inne dobre jak TEN

ocenił(a) film na 9

Fantastyczny film.
Polecam "Tuż po weselu" , "Na krawędzi nieba" "Pogorzelisko" "For Karleken"(Droga Alice)

pawel59

Wspomniałabym jeszcze o filmie "Chłopiec z latawcem" i może jeszcze "Granice miłości". A "Pogorzelisko" to mój numer jeden w tych klimatach, chociaż "Powtórnie narodzony" również zrobił na mnie ogromne wrażenie.

ocenił(a) film na 9
sylwinka_1993

Twice born jest z 2012 , po obejrzeniu pomyślałem"jak można było TAKI film przegapić !" .a wpadłem na ten bo szukałem Volver Pedro A. Dobrze..... aktor Emile z Twice born gra główną rolę w ...... z 2007(!!!!) .Widziałaś ?
pozdrawiam

pawel59

Volver gdzieś mi przemknął w TV ale nie od początku, więc stwierdziłam, że innym razem obejrzę. Jest on równie dobry jak "Powtórnie narodzony"? A jeśli chodzi o Emile Hirscha to masz na myśli "Wszystko za życie"? Jeśli tak to oczywiście oglądałam i dobrze go wspominam :)

ocenił(a) film na 9
sylwinka_1993

Wszystkie trzy są więcej jak bardzo dobre. Ale na jeden wieczór raczej nie polecam innym takiego maratonu.

ocenił(a) film na 9
pawel59

Dziękuję za tytuły i czekam na więcej :) Szukam też ludzi gustopodobnych :)

ocenił(a) film na 9
pawel59

Droga Alice mną wstrząsnął.

ocenił(a) film na 9
pawel59

dzięki za podpowiedzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones