PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=408412}

Poznaj naszą rodzinkę

Little Fockers
6,3 63 008
ocen
6,3 10 1 63008
5,7 12
ocen krytyków
Poznaj naszą rodzinkę
powrót do forum filmu Poznaj naszą rodzinkę

Totalna masakra

ocenił(a) film na 4

Ostatnia część jest nieporównywalnie najgorszą ze wszystkich odsłon rodziny Fajfusów. Podczas gdy dwie poprzednie były jednymi z moich ulubionych komedii to jeśli chodzi o tą wersję - bez wątpienia chodziło o usilne przedłużenie historii tylko dla zrobienia kasy. W tej produkcji trudno wyszukać jakiejś fabuły czy dobrego żartu.

P.S. Szkoda tylko Roberta De Niro w tak bezbarwnej historii.

ocenił(a) film na 5
Lady_Smeagol

Zgadzam się i oby nie przyszło nikomu do głowy robić czwartej części...Film obejrzałam do końca tylko dzięki dobrej obsadzie.Po za tym nic oryginalnego...

ocenił(a) film na 5
loki3000

to prawda nie ma poco ogladac tego filmu .. . 2 poprzednie czesci byly naprawde bardzo dobre wiadomo kazda nastpena jest slabsza ogladajac 2 mialem ta swiadomosc ale jak sie okazalo tylko o troche bylo gorsze ale 3 to juz totalna masakra

ocenił(a) film na 5
Holek94

chcialem jeszcze dodac ze jest tam moze 1 czy 2 max smieszne scenki tak to sam kicz nie polecam

Holek94

jedyne co było śmieszne to ich nazwisko, co jak co, ale na tych scenach zw. z nim to ja sie usmialam :D

ocenił(a) film na 3
Lady_Smeagol

Zdecydowanie najgorsza część cyklu. Popis tandety i nudy. W moim przypadku nie dało się tego inaczej obejrzeć jak przy użyciu opcji przewijania.

ocenił(a) film na 5
dzikakulka

tez jestem rozczarowany poprzednie częsci był bardzo dobre,które mozna oglądac bez konca zwłaszcza pierwszą częśc / a to takiee przecietne,bez sensu mozna by rzecz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones